Artykuł

Grała młodzież i kobiety

01.09.15 23:42   mmks   0  

W weekend odbyły się mecze drużyn młodzieżowych oraz kobiecych Stomilu Olsztyn. Poniżej prezentujemy wyniki rozegranych spotkań.

LWJ: Sokół Ostróda 1:3 (0:1) Stomil Olsztyn - 30 sierpnia, 11:00
Marcin Kulesza 51 - Michał Wojnicki 8, Maciej Serewiś 46, Dawid Bogdański 80

Stomil: Michał Jakubiak - Dawid Bogdański (85 Marek Kalinowski), Sebastian Całka, Grzegorz Goliaszewski, Adam Janas, Dominik Niestępski (61 Bartosz Kurto), Maciej Serewiś, Sebastian Szypulski (80 Mahamadou Konstanty Bah), Mateusz Wasiak, Dawid Wiśniewski, Michał Wojnicki (55 Robert Dudaniec).

LWJM: Stomil Olsztyn 13:0 (4:0) Cresovia Górowo Iławeckie - 30 sierpnia, 14:00
Wojciech Dymarski 6, 53, 54, Aleksander Tomasz 11, 66, Mateusz Mętlicki 13, 44, 57, Szymon Dujko-Domański 18, Jakub Mosakowski 49, Adam Paliwoda 52, Maciej Werkowski 69, 76

Stomil: Filip Majchrowicz - Maksymilian Bladosz (60 Grzegorz Jatkiewicz), Szymon Cekała (41 Jakub Mosakowski ŻK), Szymon Dujko-Domański (57 Dawid Rogaliński), Wojciech Dymarski (55 Maciej Werkowski), Paweł Grzybowski, Mateusz Mętlicki (60 Kamil Kowalewski), Piotr Paderewski (50 Kacper Szczerba), Adam Paliwoda, Piotr Sobótka (60 Marcin Tobolski), Aleksander Tomasz.

LWT: Stomil Olsztyn 8:0 (3:0) Polonia Lidzbark Warmiński - 29 sierpnia, 17:00
Filip Hałuszka 12, 47, Wiktor Sląz 18, Nikodem Hoang Manh 33, 41, 78, Łukasz Sadowski 53, Dominik Wasiak 57

Stomil: Adam Malinowski (47 Alan Szerejko) - Dawid Domurad, Filip Hałuszka (52 Michał Bendyk), Nikodem Hoang Manh, Julian Michalski (55 Jakub Zapiórkowski), Łukasz Sadowski, Wiktor Sląz (55 Robert Burakowski), Jakub Stankiewicz (47 Kacper Żeliszczak), Hubert Świder, Dominik Wasiak, Jakub Żuk (47 Mikołaj Purzycki).

II liga T: Stomil II Olsztyn 2:1 (0:0) Tęcza Biskupiec - 29 sierpnia, 19:00
Jakub Michalski 63, Aleksander Czaplicki 70 - Sebastian Rawa 72

II liga T: Stomil III Olsztyn 0:13 (0:5) BUKS Barczewo - 30 sierpnia, 18:00
Olaf Gorczyca 12, 33, 80, Dominik Stodolnik 15, 31, 63, Jakub Grądzki 18, Sebastian Onufryjenko 45, 53, Adam Szustak 50, Krystian Bartoszek 60, 75, Tomasz Bartoszek 65

Liga młodzików - grupa 17:
Stomil II Olsztyn 2:4 Stomil III Olsztyn
Stomil Olsztyn 2:0 Stomil II Olsztyn
Stomil III Olsztyn 0:5 Stomil Olsztyn

Liga młodzików - grupa 18:
Naki II Olsztyn 0:0 Stomil IV Olsztyn
Stomil IV Olsztyn 0:3 Naki Olsztyn

III liga kobiet: Stomil Olsztyn 2:0 (1:0) Victoria Bartoszyce - 30 sierpnia, 16:00
Aneta Wasilewska 20, Małgorzata Oleksik 48 (s)

Stomil: Aleksandra Folga (41 Aleksandra Jarocka) - Aleksandra Chudzik (41 Aleksandra Chodań), Aleksandra Duda, Paulina Kowalska, Daria Kutrasiewicz, Aleksandra Leszczyńska, Adriana Rosiak, Katarzyna Senkbeil, Anaida Shahbazyan (41 Daria Waszczuk ŻK), Aneta Wasilewska (75 Urszula Komosińska), Paula Zawistowska (41 Magdalena Myśliwczyk).

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn - juniorzy, Stomil Olsztyn - kobiety


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!