Artykuł

fot. Artur Szczepański

fot. Artur Szczepański

Grała młodzież i kobiety

24.09.15 11:30   mmks   0  

W weekend i środę swoje mecze rozgrały grupy młodzieżowe i drużyny kobiece Stomilu Olsztyn.

LWJ: Stomil Olsztyn 1:0 (0:0) Sport-Academy Olsztyn - 18 września, 19:00
Dawid Bogdański 73

Stomil: Michał Jakubiak - Mahamadou Konstanty Bah (77 Robert Dudaniec), Konrad Balcerzak (55 Bartosz Kurto), Dawid Bogdański, Sebastian Całka, Patryk Głowacki, Grzegorz Goliaszewski, Dominik Niestępski, Sebastian Szypulski, Mateusz Wasiak, Dawid Wiśniewski.

LWJM: Don Bosco Ostróda 0:7 (0:3) Stomil Olsztyn - 19 września, 13:00
Mateusz Mętlicki 27, 45, Maciej Werkowski 36, Piotr Sobótka 37, Jakub Mosakowski 60, 62, 80

Stomil: Filip Majchrowicz - Maksymilian Bladosz, Adam Bognacki (48 Wojciech Dymarski), Szymon Cekała (41 Jakub Mosakowski), Szymon Dujko-Domański, Paweł Grzybowski (52 Kordian Sołtysik), Grzegorz Jatkiewicz (41 Kacper Szczerba), Mateusz Mętlicki, Adam Paliwoda (62 Marcin Tobolski), Piotr Sobótka, Maciej Werkowski (62 Piotr Paderewski).

LWT: Stomil Olsztyn 0:1 (0:0) GKS Wikielec - 20 września, 17:00
Szymon Jajkowski 62

Stomil: Adam Malinowski - Michał Bendyk (46 Filip Hałuszka), Kacper Dzida, Kacper Grzeszczyk (55 Wiktor Sląz), Nikodem Hoang Manh, Julian Michalski, Mikołaj Purzycki (41 Dawid Domurad), Łukasz Sadowski, Jakub Stankiewicz, Hubert Świder, Jakub Żuk (58 Robert Burakowski).

II liga T: SKS II Szczytno 4:3 (2:1) Stomil II Olsztyn - 19 września, 13:00
Dawid Olber 2, 6, Błażej Balcerzak 64, Jakub Orzoł 80 - Damian Szulc 14, Piotr Gabiński 52, Damian Grablewski 60

II liga T: Victoria Bartoszyce 19:3 (8:0) Stomil III Olsztyn - 19 września, 11:00
Kacper Tymcio 1, 23, 30, 48, 52, 59, 65, 74, 75, 77, 79, 80, Maksymilian Rojek 13, Szymon Kołodziejak 22, Patryk Leonowicz 31, 38, 72, Sebastian Kołodziejak 35, Jakub Magnuszewski 70 - Jan Danisewicz 55, Aleksander Rutkowski 67, Konrad Górny 82

Liga młodzików - grupa 11: (18 września, 16:00)
Stomil III Olsztyn 2:0 Warmia II Olsztyn
Naki Olsztyn 3:0 Stomil III Olsztyn

Liga młodzików - grupa 12: (18 września, 16:00)
Stomil Olsztyn 3:1 Warmia Olsztyn
Naki II Olsztyn 0:0 Stomil Olsztyn

Liga młodzików - grupa 28: (18 września, 16:00)
Stomil II Olsztyn 0:1 GKS Gietrzwałd/Unieszewo
Stomil IV Olsztyn 2:0 Stomil II Olsztyn
GKS Gietrzwałd/Unieszewo 0:5 Stomil IV Olsztyn

III liga kobiet: Mamry Giżycko 1:1 (1:0) Stomil Olsztyn - 20 września, 13:00
Aleksandra Kuzina 21 - Paula Zawistowska 54

Stomil: Aleksandra Jarocka (41 Aleksandra Folga) - Aleksandra Duda, Paulina Kowalska ŻK, Daria Kutrasiewicz, Aleksandra Leszczyńska (41 Aleksandra Chodań), Adriana Rosiak, Katarzyna Senkbeil (41 Karolina Depka), Anaida Shahbazyan (64 Natalia Lenard), Aneta Wasilewska, Daria Waszczuk, Paula Zawistowska.

III liga kobiet: Stomil II Olsztyn 1:4 (0:1) KKP Stomil II Olsztyn - 20 września, 15:00
Kaja Grzelka 43 - Katarzyna Grzesik 10, Sandra Bukowska 45, 52, Joanna Sieradzka 59

Stomil: Michalina Zych (41 Aleksandra Błocka) - Patrycja Błędek, Agnieszka Brzozowska-Stańczyk ŻK, Kinga Cisz, Oliwia Cwalińska (75 Alicja Sontowska), Wiktoria Fidurska (66 Oliwia Wąsowska), Kaja Grzelka (75 Aleksandra Jachimowicz), Patrycja Krzywonos, Katarzyna Łazarczyk (54 Klaudia Lenard), Julia Tomczyk (75 Paulina Chełstowska), Katarzyna Wiencelewska (75 Wiktoria Chaber).

III liga kobiet: Olimpia Olsztynek 0:0 (0:0) Stomil II Olsztyn - 23 września, 16:30

Stomil: Aleksandra Błocka (41 Michalina Zych) - Patrycja Błędek, Agnieszka Brzozowska-Stańczyk, Kinga Cisz, Oliwia Cwalińska (56 Klaudia Lenard), Wiktoria Fidurska (69 Wiktoria Chaber), Kaja Grzelka (66 Oliwia Wąsowska), Patrycja Krzywonos, Katarzyna Łazarczyk (46 Katarzyna Nowakowska), Julia Tomczyk, Katarzyna Wiencelewska (78 Alicja Sontowska).

Tagi: Stomil Olsztyn, Stomil Olsztyn - juniorzy, Stomil Olsztyn - kobiety


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!