Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Artur Szczepański

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Artur Szczepański

Grała młodzież i kobiety

12.10.15 12:02   mmks   0  

W weekend swoje mecze rozegrały grupy młodzieżowe i drużyna kobieca Stomilu Olsztyn.

LWJ: Huragan Morąg 2:0 (1:0) Stomil Olsztyn - 11 października, 11:00
Damian Krajewski 42, 88

Stomil: Michał Jakubiak - Mahamadou Konstanty Bah, Dawid Bogdański (88 Marek Kalinowski), Sebastian Całka, Patryk Głowacki, Grzegorz Goliaszewski, Adam Janas, Maciej Serewiś (60 Konrad Balcerzak), Sebastian Szypulski (82 Robert Dudaniec), Mateusz Wasiak (58 Dominik Niestępski), Dawid Wiśniewski.

LWJM: Rona 03 Ełk 0:4 (0:1) Stomil Olsztyn - 10 października, 12:00
Adam Bognacki 28, Mateusz Mętlicki 41, Grzegorz Jatkiewicz 50, Aleksander Tomasz 60

Stomil: Filip Majchrowicz - Adam Bognacki (73 Kacper Szczerba), Wiktor Bojarowski (41 Grzegorz Jatkiewicz), Szymon Cekała (76 Kamil Kowalewski), Szymon Dujko-Domański, Paweł Grzybowski, Mateusz Mętlicki (61 Wojciech Dymarski), Jakub Mosakowski (41 Piotr Paderewski ŻK), Adam Paliwoda ŻK (70 Marcin Tobolski), Piotr Sobótka, Aleksander Tomasz (61 Maciej Werkowski).

LWT: Rona 03 Ełk 8:0 (4:0) Stomil Olsztyn - 10 października, 14:00
Filip Ryszkiewicz 23, Adrian Szklanko 24, Mikołaj Osiecki 30, Kacper Walendykiewicz 37, 44, 57, 77, Dawid Chrościelewski 80

Stomil: Adam Malinowski (41 Alan Szerejko), Łukasz Borkowski (65 Mikołaj Purzycki), Dawid Domurad (50 Robert Burakowski), Kacper Dzida, Kacper Grzeszczyk, Filip Hałuszka, Julian Michalski, Wiktor Sląz (41 Michał Bendyk), Jakub Stankiewicz, Hubert Świder, Jakub Żuk (41 Jakub Zapiórkowski).

II liga JM: Ewingi Zalewo 1:6 (0:3) Stomil II Olsztyn - 10 października, 11:00
Marcin Olender 52 - Piotr Błędowski 8, Paweł Michlewicz 16 (s), Filip Wójcik 39, 60, Damian Lubak 69, Krystian Burcewicz 80

II liga T: Stomil II Olsztyn 4:1 Stomil III Olsztyn - 11 października, 13:00

Liga młodzików - grupa 7: (9 października, 15:45)
Stomil Olsztyn 6:0 Zryw Jedwabno
Naki Olsztyn 2:0 Stomil Olsztyn

Liga młodzików - grupa 22: (9 października, 16:00)
Stomil III Olsztyn 2:1 GKS Gietrzwałd/Unieszewo
Stomil IV Olsztyn 0:4 Stomil III Olsztyn
GKS Gietrzwałd/Unieszewo 2:2 Stomil IV Olsztyn

Liga młodzików - grupa 24: (9 października, 16:00)
Pisa Barczewo 1:2 Stomil II Olsztyn

III liga kobiet: Stomil Olsztyn 9:0 (5:0) Sokół Ostróda - 10 października, 9:00
Natalia Lenard 1, 21, 72, Aneta Wasilewska 3, 20, 25, 45, Aleksandra Chodań 63, Adrianna Rosiak 80

Stomil: Aleksandra Folga (41 Aleksandra Jarocka) - Paulina Kowalska, Daria Kutrasiewicz (45 Ewelina Pliszka), Aleksandra Duda (67 Natalia Osowska), Daria Waszczuk, Aleksandra Leszczyńska (45 Aleksandra Chodań), Adrianna Rosiak, Aleksandra Chudzik (45 Katarzyna Senkbeil), Anaida Shahbazyan, Aneta Wasilewska (45 Urszula Komosińska), Natalia Lenard.

III liga kobiet: GKS Wikielec 0:2 (0:1) Stomil II Olsztyn - 11 października, 11:00
Katarzyna Łazarczyk 4, 53

Stomil: Michalina Zych (41 Aleksandra Błocka) - Patrycja Błędek, Agnieszka Brzozowska-Stańczyk (74 Wiktoria Chaber), Kinga Cisz, Oliwia Cwalińska (66 Klaudia Lenard), Wiktoria Fidurska, Patrycja Krzywonos, Katarzyna Łazarczyk (70 Oliwia Wąsowska), Katarzyna Nowakowska (53 Kaja Grzelka), Julia Tomczyk (76 Aleksandra Chudek), Katarzyna Wiencelewska (74 Paulina Chełstowska).

Tagi: Stomil Olsztyn, Stomil Olsztyn - juniorzy, Stomil Olsztyn - kobiety


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!