Artykuł

Jacek Gabrusewicz w Dolcanie Ząbki?

20.06.08 11:19   em   4  

Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym sezonie Jacek Gabrusewicz, piłkarz OKS-u 1945 Olsztyn, nie będzie grał w naszym zespole. Kapitan olsztyńskiej jedenastki był na testach u beniaminka I ligi. "Trener Marcin Sasel widzi mnie w zespole. Mam jeszcze przez rok ważny kontrakt z OKS-em, jednak myślę, że nadszedł moment żeby odejść do innego klubu" - mówi na łamach Gazety Olsztyńskiej Jacek Gabrusewicz.

Teraz wszystko w rękach olsztyńskich działaczy. Prezes klubu Marian Świniarski daje do zrozumienia, że Gabrusewicz może odejść z klubu. "Transfer do klubu z wyższej ligi, od czasu do czasu, wychodzi każdemu klubowi na dobre. Nie inaczej powinno być z nami, tym bardziej że nie zapieliśmy budżetu na nowy sezon" - wyjaśnia prezes klubu OKS 1945 Olsztyn.

Dotychczasowe kluby Gabrusewicza: MKS Korsze, Stomil Olsztyn, OKS 1945 Olsztyn

Tagi: -


Komentarze

 1. 21.06.08 00:28 Scott

  1,5 miliona ?? ................ hehe KWWTW

 2. 20.06.08 19:59 SSK STOMIL

  no jak za piłkarza takiej średniej klasy sie płaci tyle to w szoku jestem -on zbytnio się nie wyróżniał nawet

 3. 20.06.08 14:17 Aro

  Jacek zostań!

 4. 20.06.08 12:20 seba

  1,5 miliona to poważne pieniądze, ale szkoda lidera druzyny.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!