Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Olsztyn - boisko Szkoły Podstawowej nr 18 przy ul. Żytniej, 15 sierpnia 2012 r., godz. 12:00

Juniorzy młodsi na remis

15.08.12 13:55   mmks   2

W lidze wojewódzkiej juniorów młodszych doszło do spotkania pomiędzy pierwszym i drugim zespołem Stomilu Olsztyn. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Pierwszą bramkę w meczu zdobył w 16. minucie Radosław Bukacki, wyrównał na dwie minuty przed końcem Łukasz Kundo. Stomil II kończył mecz w dziewiątkę. W 52. minucie czerwoną kartkę (za dwie żółte) obejrzał Wojciech Żęgota, a w ostatniej minucie gry z boiska został usunięty Łukasz Kundo za przepychankę z Adamem Janasem.

Stomil II: Bartosz Idziński - Filip Francuz, Patryk Dąbkowski, Przemysław Panek, Wojciech Zęgota - Dawid Chabko, Filip Zawalich, Cezary Sobolewski, Rafał Krajza - Łukasz Kundo, Dariusz Dżus (65 Kornel Kowalewski).

Stomil: Aleksander Kuchciński - Adam Janas, Radosław Bukacki, Dariusz Cekała, Mateusz Zejer, Wiktor Biedrzycki, Jakub Mierzejewski (68 Paweł Szczech), Rafał Dębski, Patryk Rosoliński, Maciej Wolski (67 Łukasz Wojciechowski), Artur Siemaszko.

żółte kartki: Chabko, Żęgota, Panek - Biedrzycki, Janas.
czerwone kartki: Zęgota (52. minuta, Stomil II, za drugą żółtą), Kundo (80. minuta, Stomil II, za niesportowe zachowanie).

sędziował: Artur Szmejchel (Iława).

Stomil to drużyna złożona z zawodników z rocznika 1997, a Stomil II z 1996.