90' Koniec meczu. Stomil w swoim pierwszym sparingu przegrywa z Lechią Gdańsk 0:2.
84' Zmiana w Stomilu, Patryk Kun wszedł za Żwira.
81' GOOOOOOOOOOOOOL! 2:0 dla Lechii, znowu do siatki trafia Duda.
80' Do końca spotkania około dziesięciu minut. Stomil przegrywa z Lechią 0:1.
72' Kolejna dobra sytuacja Lechii, Wiśniewski jednak uderzył wprost Leszczyńskiego.

Artykuł

Zbigniew Kaczmarek, fot. Artur Szczepański

Zbigniew Kaczmarek, fot. Artur Szczepański

Kaczmarek: Testowani gracze zagrają jeszcze w jednym sparingu

16.01.13 20:04   em   2  

Zapraszamy do przeczytania wypowiedzi Zbigniewa Kaczmarka, jaką olsztyński szkoleniowiec udzielił dla oficjalnego serwisu klubu.

- Nie chciałbym oceniać testowanych zawodników. Mogę jedynie powiedzieć, że na pewno mieli i lepsze, i słabsze momenty, ale to wynika też z tego, że grali w różnych klubach i są nauczeni innych zachowań. Na pewno są to ciekawi zawodnicy, ale decyzję o ich przyszłości będziemy podejmować po meczu z Bytovią. Co do dzisiejszego spotkania, to mogę powiedzieć, że jeżeli chodzi o konstruowanie akcji ofensywnych, to nasza gra nie była idealna, gra w destrukcji też szwankowała. Grali dziś nowi zawodnicy, ta współpraca być może nie była najlepsza, ale tak naprawdę graliśmy z zespołem, który zajmuje czołowe miejsce w ekstraklasie. Nie było dzisiaj łatwo, ale mimo wszystko ja ten mecz oceniam dość pozytywnie – mamy w końcu za sobą dopiero 10 dni ciężkich treningów. To jest początek przygotowań. Zawodnicy mogą być teraz zmęczeni treningami, bo w tym okresie wypracowują jakieś elementy, które będą decydujące w dalszym momencie sezonu. Teraz po tych ciężkich treningach zależało nam na tym, aby zespół realizował działania przede wszystkim w destrukcji. Do przerwy udało nam się to w jakimś stopniu osiągnąć, po przerwie też do jakiegoś momentu wyglądało to w miarę poprawnie, ale niestety popełniliśmy kilka błędów, które spowodowały, że straciliśmy bramki i przegraliśmy mecz. Mimo wszystko ja nie robiłbym z dzisiejszej porażki tragedii, bo powtórzę – to jest dopiero początek przygotowań - mówi dla stomilolsztyn.com Zbigniew Kaczmarek, trener Stomilu Olsztyn.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Zbigniew Kaczmarek, Paweł Szymański, Paweł Piceluk, Mateusz Różowicz, Kamil Hempel, transfery, sparingi, Lechia Gdańsk, wypowiedź, rozmowa


Komentarze

  1. 18.01.13 13:48 Robson666

    Niech testowani gracze się sprawdza i wzmocnią stomil

  2. 17.01.13 14:06 mateuszhnr

    kaczmar ufam Tobie..nie spierdol tego

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!