Artykuł

Kamil Kiereś, fot. Emil Marecki

Kamil Kiereś, fot. Emil Marecki

Konferencja prasowa po meczu Wigry Suwałki - Stomil

19.05.18 23:34   em   1  

Stomil Olsztyn wygrał 2:1 w Suwałkach z miejscowymi Wigrami. Po meczu odbyła się konferencja prasowa z udziałem trenerów obydwu trenerów.

Kamil Kiereś, trener Stomilu:
- Mam finisz sezonu. Kluczem do osiągania celu jest zdobycz punktowa. Cel uświęca środki, nie będę się tutaj rozpływał nad meczem, bo to nie było piękne widowisko w naszym wykonaniu. Byliśmy skuteczni i mieliśmy troszkę szczęścia. Ten sezon był taki, żeby było wiele pięknych porażek. Taki był cel: przyjechać i zagrać tutaj w określony sposób. Wybraliśmy sobie taką, a nie inną taktykę i mamy trzy punkty. To jest kluczowe.

Artur Skowronek, trener Wigier:
- Jak mam ocenić mecz? Panowie, nasi kibice, drużyna, ja, działacze... jesteśmy bardzo rozgoryczeni. Dlaczego? Bowiem potwierdziliśmy w kolejnym spotkaniu, że zbudowaliśmy fantastyczny zespół, który bardzo dobrze gra w ataku pozycyjnym, gra w piłkę, sprawia to im radość, sprawia radość również, jak myślę, kibicom. Popełniliśmy błąd indywidualny, mieliśmy niefart przy bramce samobójczej, ale nawet to, że nie robię żadnej zmiany w przerwie świadczy, że byłem zadowolony z tego, co działo się na boisku. Na początku drugiej połowy wydawało się, że mamy kontrolę nad meczem, ale dziś kto nie miał kontroli nad mecze to chyba wszyscy wiedzą. To pan Złotnicki (sędzia główny zawodów z Lublina - dop. autor) wraz ze swoimi asystentami. Niestety, jestem tak rozgoryczony, że najlepiej zakończyłbym tą konferencję... Zabiera się piłkarzom marzenia, zabiera się pieniądze działaczom, zabiera się możliwości rozwoju tym naszym chłopakom, z których ja jestem bardzo dumny. Dziękuję im za ten mecz i tylko tyle mam do powiedzenia.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Wigry Suwałki, I liga, Konferencja prasowa, Kamil Kiereś, Artur Skowronek


Komentarze

  1. 20.05.18 14:32 dzbs

    Trenerze jak można to jedna uwaga.... Kto jak kto ale Zając na ataku ???? Skąd taki pomysł ???? Chyba Pan nie zna możliwości swo8ch zawodników.... Tanczyk- szybki, przebojowy, technicznie ok.... Lesiu- doświadczenie, dobra wytrzymałość, waleczność. Ramirez- przynajmniej mieszał by dwóch trzech, zawsze to jakieś zagrożenie...... A Zająć ???? Przyjął chociaż raz dobrze piłkę ????

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!