Artykuł

Grzegorz Lech, fot. Emil Marecki

Grzegorz Lech, fot. Emil Marecki

Lech: Solidna lekcja dla nas

18.02.18 01:06   em   1  

Po przegranym 1:3 sparingu Stomilu Olsztyn z Chojniczanka Chojnice o komentarz poprosiliśmy pomocnika olsztyńskiego zespołu Grzegorza Lecha.

- Solidna lekcja dla nas. Mecze z Chojniczanką zawsze są emocjonujące, żywiołowe, dużo w nich agresji i walki. Tak było i teraz. Pierwsze piętnaście minut ustaliły wynik tego meczu. Chojniczanka miała swoje dwie sytuacje i je wykorzystała. My tego nie zrobiliśmy. Później oni prowadzili granie, a my próbowaliśmy stwarzać sytuacje. Dobrze czuliśmy się fizycznie w tym spotkaniu. Co musimy poprawić, to nam powie trener na analizie i będziemy szli do przodu. Traktujemy to jako kolejną lekcję, z której trzeba wyciągnąć wnioski. Było kilka błędów, które w lidze nie mogą się nam przytrafiać. Dobrze, że teraz się przetrafiły teraz, to wiemy co musimy poprawić.

Tagi: Stomil Olsztyn, Grzegorz Lech, Chojniczanka Chojnice


Komentarze

  1. 18.02.18 09:07 Piotruś Pan

    Grzech, fajnie że trzymasz poziom....., zresztą nadspodziewanie wysoki, bravo. Lecz kiedy wreszcie wyciągniecie wnioski z tych lekcji? czy po prostu to jest kres Waszych możliwości ? Ciągła walka o utrzymanie.....

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!