Artykuł

fot. Michał Leszczyński

fot. Michał Leszczyński

Leszczyński wyjechał na obóz Jagiellonii

15.01.12 17:56   em   1  

Michał Leszczyński w niedzielę udał się na zgrupowanie Jagiellonii Białystok. Zawodnik z klubem z Ekstraklasy będzie trenował pięć dni.

- Jagiellonia Białystok wyszła do nas z zapytaniem czy mogą sprawdzić zawodnika na zgrupowaniu w Cetniewie. Z "Jagą" zawsze mieliśmy dobre kontakty, dlatego nie widzimy powodów, żeby Michał nie mógł się sprawdzić w klubie z Ekstraklasy. Jak wróci to zobaczymy co dalej - mówi Andrzej Biedrzycki, dyrektor sportowy klubu.

- Jest to dla mnie duża szansa i zarazem ogromne przeżycie. Będę mógł trenować przecież z takimi zawodnikami jak Tomasz Frankowski czy Grzegorz Rasiak - mówi Michał Leszczyński.

Co z Twoim kontraktem dopytujemy. - Czwartego stycznia (osiemnaste urodziny piłkarza - red.) kontrakt podpisany przez moją mamę stał się nieważny - mówi Leszczyński. Innego stanowiska jest klub. - Zawodnik ma cały czas ważny kontrakt ze Stomilem Olsztyn - zapewnia Biedrzycki.

Tagi: Michał Leszczyński, Andrzej Biedrzycki, Jagiellonia Białystok, transfery


Komentarze

  1. 15.01.12 22:34 Piekarz/OKS

    niech się sprawdza... Swoją drogą nie tak dawno temu to chłopaki z Białegostoku, Gdańska jarali się testami w Stomilu... A z takich zawodników jak Kaczmarczyk, Chańko, Jurkowski mieliśmy radochę. Tradycja powraca. FORZA STOMIL!!!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!