Artykuł

Łukasz Budnik, fot. Emil Marecki

Łukasz Budnik, fot. Emil Marecki

Łukasz Budnik odszedł ze Stomilu

13.11.14 14:26   em   6  

Łukasz Budnik w czwartek zrezygnował z funkcji wiceprezesa Stomilu Olsztyn. Swoją funkcję sprawował od 4 lipca.

- Potwierdzam tę informację, Łukasz Budnik zrezygnował z powodów osobistych i zawodowych. Dziękuję mu za wkład włożony w budowę zespołu - mówi prezes Robert Kiłdanowicz.

Tagi: Stomil Olsztyn, Łukasz Budnik, Robert Kiłdanowicz


Komentarze

 1. 13.11.14 22:40 RafalOKS

  Ten dostal ,, fundusz ,, a ten nie i zrezygnowal.

 2. 13.11.14 22:02 Piter

  Zielony... nie masz zielonego pojęcia co piszesz... tekst,że może kiedyś wrócić..hahaha dobry żart...stary przecież wiadomo o co chodziło,nie musisz tu pajacować z jakimiś ideologicznymi hasłami,bo jeszcze brakowało żebyś napisał,ze Ci panowie mają Stomil w sercu od zawsze na zawsze..nie ja mam w sercu,oni mysleli,ze w kieszeni beda mieli,niestety jeden już wypadł z gry,choć przewidywałem grudzień,a tu taka miła niespodzianka...coż teraz zapewne czas na doświadczenie,wczoraj przemawał dziadek Świniarski ciekawe czy przypadkowo...aj szkoda słów...olsztyńskie piekiełko ma się dobrze....Po(S)dro!

 3. 13.11.14 18:21 zielony85

  Jan Tomasz - Robert z Łukaszem to są koledzy. Jak wchodził z Robertem wiedzieli że rarytasów nie ma... (przedostanie miejsce w I lidze). Najpierw trzeba na nie zapracować! Przypuszczam że może kiedyś Łukasz wrócić jeszcze. A ty ciągle... . Ten chce kasę za free dostać, ten chce wydymać ... . Dużo osób wszystko obserwuje i widzi, może nie dogłębnie, ale na tyle żeby swoje dopowiedzieć i wyciągnąć odpowiednie wnioski. Jak byś był w radzie nadzorczej to pracowali by tylko twoi znajomi którym (ufasz) a i tak mogli by cię ... . Nie traktuj działaczy z góry, po co później masz odszczekiwać:]

 4. 13.11.14 17:07 Jan Tomasz

  A dla mnie sprawa jest prosta i data nieprzypadkowa. Po walnym dowidział się pewnie, że nie dostanie sianka jako wiceprezes. A społecznym nie chciał być. I tyle w temacie.

 5. 13.11.14 17:02 zielony85

  Mi się wydaje że bardziej chodzi o pozyskanie sponsorów, pomoc miasta i tym podobne... . A Łukasz Budnik brak doświadczenia, znajomości w tej dziedzinie. Coś tam robił pomagał z boiskami treningowymi-starał się... . A każdy kto wykłada lub chce wyłożyć kasę, to chce osobę trochę bardziej obeznaną

 6. 13.11.14 16:11 FC Szczytno

  to sie chlop nadzialal - brak kasy w kasie?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!