Artykuł

Łukasz Budnik, fot. Emil Marecki

Łukasz Budnik, fot. Emil Marecki

Łukasz Budnik odszedł ze Stomilu

13.11.14 14:26   em   7  

Łukasz Budnik w czwartek zrezygnował z funkcji wiceprezesa Stomilu Olsztyn. Swoją funkcję sprawował od 4 lipca.

- Potwierdzam tę informację, Łukasz Budnik zrezygnował z powodów osobistych i zawodowych. Dziękuję mu za wkład włożony w budowę zespołu - mówi prezes Robert Kiłdanowicz.

Tagi: Stomil Olsztyn, Łukasz Budnik, Robert Kiłdanowicz


Komentarze

 1. 14.11.14 17:39 Maniuś

  Bylo wiadomo ze przyjscie Pana Budnika bylo tylko związane zeby zarobic do portwela swego, Przeliczyl sie chlop. Dla mnie wiceprezesem powinien byc Swiniarski to on caly czas przy klubie siedzi. Mam duza wiedze bo sam byl prezesem próbował odpudowac pilke. Bo jeden czlowiek w klubie nie poradzi sobie z calym tym burdelem w klubie.

 2. 13.11.14 22:40 RafalOKS

  Ten dostal ,, fundusz ,, a ten nie i zrezygnowal.

 3. 13.11.14 22:02 Piter

  Zielony... nie masz zielonego pojęcia co piszesz... tekst,że może kiedyś wrócić..hahaha dobry żart...stary przecież wiadomo o co chodziło,nie musisz tu pajacować z jakimiś ideologicznymi hasłami,bo jeszcze brakowało żebyś napisał,ze Ci panowie mają Stomil w sercu od zawsze na zawsze..nie ja mam w sercu,oni mysleli,ze w kieszeni beda mieli,niestety jeden już wypadł z gry,choć przewidywałem grudzień,a tu taka miła niespodzianka...coż teraz zapewne czas na doświadczenie,wczoraj przemawał dziadek Świniarski ciekawe czy przypadkowo...aj szkoda słów...olsztyńskie piekiełko ma się dobrze....Po(S)dro!

 4. 13.11.14 18:21 zielony85

  Jan Tomasz - Robert z Łukaszem to są koledzy. Jak wchodził z Robertem wiedzieli że rarytasów nie ma... (przedostanie miejsce w I lidze). Najpierw trzeba na nie zapracować! Przypuszczam że może kiedyś Łukasz wrócić jeszcze. A ty ciągle... . Ten chce kasę za free dostać, ten chce wydymać ... . Dużo osób wszystko obserwuje i widzi, może nie dogłębnie, ale na tyle żeby swoje dopowiedzieć i wyciągnąć odpowiednie wnioski. Jak byś był w radzie nadzorczej to pracowali by tylko twoi znajomi którym (ufasz) a i tak mogli by cię ... . Nie traktuj działaczy z góry, po co później masz odszczekiwać:]

 5. 13.11.14 17:07 Jan Tomasz

  A dla mnie sprawa jest prosta i data nieprzypadkowa. Po walnym dowidział się pewnie, że nie dostanie sianka jako wiceprezes. A społecznym nie chciał być. I tyle w temacie.

 6. 13.11.14 17:02 zielony85

  Mi się wydaje że bardziej chodzi o pozyskanie sponsorów, pomoc miasta i tym podobne... . A Łukasz Budnik brak doświadczenia, znajomości w tej dziedzinie. Coś tam robił pomagał z boiskami treningowymi-starał się... . A każdy kto wykłada lub chce wyłożyć kasę, to chce osobę trochę bardziej obeznaną

 7. 13.11.14 16:11 FC Szczytno

  to sie chlop nadzialal - brak kasy w kasie?

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.