Artykuł

Bramkę na 2:0 strzelił Artur Siemaszko, fot. Artur Siemaszko

Bramkę na 2:0 strzelił Artur Siemaszko, fot. Artur Siemaszko

MLJM: Stomil wygrywa z Orłem 2:0

30.04.14 18:37   em   3  

Piłkarze Pawła Alancewicza wygrali 2:0 z Orłem Siemiatycze w spotkaniu Makroregionalnej Ligi Juniorów Młodszych.

Bramki dla Stomilu strzelali: Rafał Śledź oraz Artur Siemaszko.

- Podsumowując pierwszą rundę kończymy rundę z pięcioma punktami. Chłopcy robili co w ich mocy. Nie mam do nich pretensji. W każdym meczu walczyli ambitnie. Tak małą ilość punktów biorę na siebie. Mogłem im bardziej pomóc. Zostało siedem spotkań do końca sezonu, trzeba zrobić wsystko, żeby powalczyć o jak najwyższą pozycję. Cieszę się, że wreszcie wygraliśmy. Trzeba to zwycięstwo zapamiętać i iść za ciosem. Dziękuje drużynie za charakter i zwycięstwo - powiedział po meczu trener Paweł Alancewicz.

Stomil: Patryk Rodak (70 Damian Kucharski) - Kamil Stankiewicz, Wiktor Biedrzycki, Adam Janas, Igor Kostrzewa, (78 Łukasz Wojciechowski), Patryk Rosoliński (67 Piotr Wiśniewski), Sebastian Szypulski (41 Marcel Malicki), Dariusz Cekała, Bartosz Rzeźnik (67 Jakub Najorczyk), Rafał Śledź (78 Jakub Mierzejewski), Artur Siemaszko.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn - juniorzy, Makroregionalna Liga Juniorów Młodszych, Olsztyn, Dajtki, Orzeł Siemiatycze, Artur Siemaszko, Rafał Śledź


Komentarze

  1. 01.05.14 16:05 Emilozo

    A skąd wiesz, że nie trenują? Śledź i Siemaszko biorą udział w treningach z pierwszym zespołem. Nie wiem tylko na ile jest to regularne. W tym zespole (juniorzy młodsi) Śledź i Siemaszko grają bardzo mało...

  2. 01.05.14 14:53 Pawlik

    Pawel Alancewicz trenerem kadrowicza Siemiaszko,bez jaj albo tego utalentowanego Sledzia ,tacy zawodnicy z pierwsza druzyna powinni trenowac.

  3. 01.05.14 10:43 paweł24

    czy tylko tak małą ilość punktów bierzesz na siebie?, czy może też to że roz....liłeś drużynę, bo tej drużyny która kiedyś była i którą tworzył twój brat już nie ma, czy zarząd klubu w końcu coś z tym zrobi? dać dobrą drużynę młodemu chłopakowi i biernie patrzeć jak on to niszczy -czy taki był cel klubu ,czy zarząd klubu z dyr. Biedrzyckim na czele się pod tym podpisuje?

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!