Artykuł

Olsztyn - 21 listopad 2009r.

Marek Szter kuratorem OKS?

21.11.09 14:10   mmks   1  

Nie Marian Świniarski, a Marek Szter ma być kuratorem naszego klubu. Były piłkarz olsztyńskiej "jedenastki" rozmawiał już w tej sprawie, ale oficjalnej propozycji póki co nie dostał.

- Prowadziłem rozmowy w sprawie objęcia prze zemnie funkcji kuratora w klubie. Na razie jednak żadnej oficjalnej propozycji nie dostałem. Jeżeli miałbym zostać kuratorem to będę musiał pogodzić obowiązki służbowe (obecnie Marek Szter pełni funkcję wiceburmistrza Barczewa - red.) z pracą w klubie - powiedział nam sam zainteresowany.

Marek Szter (ur. 26 stycznia 1956 r. w Olsztynie) to przede wszystkim były bramkarz Stomilu Olsztyn (od klasy okręgowej do II ligi włącznie). Grał także m.in. w Warmii Olsztyn, Sokole Ostróda oraz Olimpii Elbląg. Były prezes UKS Polo 18 Olsztyn i Pisy Barczewo (od 19 lutego 2001 r. do 24 listopada 2003 r.). W przeszłości pracował jako trener kadry okręgu młodzików, Stomilu, Warmii i Sokoła. Były członek Wydziału Szkolenia W-MOZPN. W późniejszym okresie był dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 18 na Dajtkach. W chwili obecnej jest zastępcą burmistrza w Barczewie.

Tagi: -


Komentarze

  1. 23.11.09 14:41 Garfi

    A jak tam w naszej kochanej drużynie się dzieje, bo cichutko jakoś.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.