Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Artur Szczepański

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Artur Szczepański

#NadziejeStomilu: Wyniki

06.05.18 23:49   mmks   0  

W weekend swoje mecze rozegrały sekcje młodzieżowe Stomilu Olsztyn.

CLJ U-19: Stomil Olsztyn 0:2 (0:0) Motor Lublin - 6 maja, 13:00
Rafał Dusiło 66, Rafał Dobrzyński 78

Stomil: 82. Damian Kościński - 20. Piotr Chmielewski, 5. Adam Paliwoda ŻK, 97. Jakub Mosakowski, 21. Piotr Sobótka - 8. Adam Bognacki, 94. Daniel Mikołajewski, 87. Krystian Burcewicz ŻK (67, 55. Igor Piasecki), 22. Grzegorz Jatkiewicz (83, 93. Szymon Cekała), 18. Szymon Dujko-Domański (60, 11. Wiktor Bojarowski) - 17. Aleksander Tomasz ŻK.

EJM: Stomil Olsztyn 6:1 (2:0) Rona 03 Ełk - 5 maja, 14:00
Hubert Szramka 9, 24, Filip Wójcik 65, 79, Mateusz Jońca 69, 72 - Filip Ryszkiewicz 56

Stomil: Błażej Caban (76 Mikołaj Tomasz) - Jan Rentkowski, Kacper Dzida, Łukasz Sadowski, Maciej Serbintowicz, Piotr Błędowski ŻK, Kacper Grzeszczyk ŻK (75 Aleksander Rutkowski), Sebastian Puszkar, Kacper Szumacher (50 Mateusz Jońca), Filip Wójcik, Hubert Szramka (70 Hubert Świder).

ET: Stomil Olsztyn 11:0 (4:0) Rona 03 II Ełk - 5 maja, 12:00
Michał Bendyk 19, 44, 50, 70, Łukasz Borkowski 31, 32, 34, 56, Kacper Żeliszczak 49 (k), Kacper Karwowski 77, Piotr Reisch 79

Stomil: Rafał Olszewski (60 Ariel Szymonowicz) - Paweł Dalecki, Dawid Jastrzębski (60 Bartosz Pocałujko), Maciej Pocałujko (60 Szymon Mejłun), Kacper Żeliszczak (60 Konrad Wójcik), Jakub Brdak (60 Seweryn Strzelec), Aleksander Pawelec (60 Kacper Karwowski), Mateusz Drabiszczak, Łukasz Borkowski, Tomasz Kosiewski (60 Piotr Reisch), Michał Bendyk.

I liga JM: Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5:3 (3:1) Stomil II Olsztyn - 5 maja, 14:15
Szymon Świniarski 19, 25, 44, 65, Jakub Bendik 30 - Piotr Nąć 5, Julian Michalski 47, Konrad Krogól 59

Stomil II: Damian Czyż - Oskar Radziewicz (25 Damian Szulc), Kacper Wasilewski ŻK, Jakub Zackowski, Piotr Zienkiewicz (45 Konrad Krogól), Adam Malinowski, Szymon Mierzejewski (46 Kacper Karpowicz), Adam Niszczak, Julian Michalski (48 Dominik Szymczyk), Piotr Nąć (67 Szymon Stomma), Filip Hałuszka (51 Damian Grablewski).

I liga T: Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1:6 (1:3) Stomil II Olsztyn - 5 maja, 11:00
Kacper Rochewicz 40 (k) - Bartosz Filipiak 5, 9, 21, Dawid Kuształa 54, 77, Mateusz Zyśk 60

Stomil II: Adrian Trzciński (70 Kacper Wójcik) - Mateusz Zyśk, Mateusz Samsel, Damian Zarzycki (70 Dawid Adamowicz), Konrad Lelis (50 Patryk Świątkowski), Julian Michałowski (41 Michał Pryk), Adrian Jurczak, Jakub Rudnicki (41 Dawid Kuształa), Maciej Adamczyk, Daniel Witkowski (60 Adrian Morawski), Bartosz Filipiak (51 Marek Mierzejewski).

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, Stomil Olsztyn - juniorzy, Centralna Liga Juniorów


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!