Olsztyn - boisko Warmii, 1 lipca 2009r. godz. 11:00

Pierwszy sparing wygrany

01.07.09 14:34   em   2

OKS pokonał Warmię Olsztyn 2:1

OKS 1945 Olsztyn wygrał 2:1 (0:0) w spotkaniu sparingowym z Warmią Olsztyn. Obydwie bramki dla naszego zespołu strzelił Mateusz Różowicz.

W pierwszej części gry podopieczni Jerzego Budziłka nie stworzyli sobie dogodnej sytuacji do zdobycia bramki. W drugiej połowie po golach Mateusza Różowicza w 74. i 78. minucie OKS prowadził 2:0. Goście odpowiedzieli w 84. minucie za sprawą Piotra Bogdziewicza.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Iwanowski (46 Ryłka) - Podhorodecki, Aziewicz, SĘDROWSKI, Stefanowicz - Suchocki (46 Sokołowski), FALKOWSKI (46 Wasilewicz), Michałowski, MIŁKOWSKI, Głowacki (46 Różowicz) - JAROŃ. W II połowie grali także: FALKOWSKI, Suchocki, Smetana, STRZELEC.

Warmia grała w zestawieniu: Czarnecki - Andrzejewski, Pilski, Woźniak, Tucholski, Pisarzewski, Bogdziewicz, Czepirski, Szostek, Tunkiewicz, Chiliński. W II połowie grali także: Czerniewicz, Szpakowski, Ilczuk, Kulpaka, Olszewski, Gałaszewski.