Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Barczewo - 28 maja 2012 r.

Piłkarze Stomilu w ZK Barczewo

28.05.12 21:48   em   1  

Czterech piłkarzy Stomilu Olsztyn odwiedziło w poniedziałek Zakład Karny Barczewo.

Do Barczewa na zaproszenie Tomasza Szewczaka przyjechali: Łukasz Suchocki, Krzysztof Filipek, Paweł Łukasik oraz Janusz Bucholc.

- Spotkałem kilku kolegów-kibiców. Większość była na bieżąco z naszymi wynikami. Mają tutaj dostęp do telewizji, a relacji można słuchać także w radiu. Cieszyli się z awansu. Więźniowie otrzymali od nas gadżety klubowe. My także otrzymaliśmy prezent. Jeden z chłopaków przygotował dla nas rysunek związany z awansem - mówi dla stomilolsztyn,com - Krzysztof Filipek, napastnik Stomilu Olsztyn.

Tagi: Stomil Olsztyn, Barczewo, ZK Barczewo, Janusz Buchol, Krzysztof Filipek, Paweł Łukasik, Łukasz Suchocki


Komentarze

  1. 29.05.12 08:54 FC Szczytno

    Brawo tak powinno byc Pozdrowienia do Wiezienia bo paru dobrych chlopakow niestety za kratami

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!