Artykuł

Race na sylwestra, fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

Race na sylwestra, fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

Pirotechnika na Sylwestra! Grupa Ultra(S)tomiL prowadzi zapisy na forum

05.12.12 19:11   em   1  

Grupa Ultra(S)tomiL prowadzi zapisy na sylwestrową pirotechnikę. Zamówienia potrwają do 19 grudnia 2012 roku na forum kibiców Stomilu.

- Wielkimi krokami zbliża się koniec roku. Wielu z was na pewno zastanawiało się nad pirotechniką na sylwestra. Naprzeciw wam wychodzi grupa Ultra(S)tomilL, która zbiera zapisy na sylwestrową pirotechnikę. Cały dochód z zapisów zostanie przeznaczony na działalność ultras na naszym stadionie przy al. Piłsudskiego 69A - czytamy w komunikacie ultrasowskiej grupy.

Dostępne są czerwoce race morskie (22 złote), stroboskopy (3 sztuki - 12 złotych) oraz petardy hukowe FP3 (30 sztuk - 15 złotych).

Szczegóły znajdziesz tutaj.

Tagi: Stomil Olsztyn, kibice, Ultra(S)tomiL


Komentarze

  1. 08.12.12 00:19 Dr.Skacz

    Dobry pomysł :)

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!