Polska 1:1 Litwa

07.02.09 16:31   zic   5

Piłkarska reprezentacja Polski zremisowała w towarzyskim meczu z Litwą 1:1 (1:1). Prowadzenie dla Polaków zdobył w 11. minucie Paweł Brożek 11, 15. minut później wyrównał Arūnas Klimavičius. W spotkaniu wystąpili między innymi znani w Olsztynie z występów w Stomilu Radosław Cierzniak i Tomasz Zahorski.

Po raz pierwszy mecz reprezentacji typowali czytelnicy OKS Stomil on-line. Zdecydowana większośc typowała zwycięstwo Polaków, najczęściej stawiano na 2:1. Wynik remisowy wytypowało sześciu użytkowników, z czego dokładny trafili neonet, Kamas i rysio1945. Gratulujemy!