Artykuł

Herb Stomilu Olsztyn, fot. Artur Szczepański

Herb Stomilu Olsztyn, fot. Artur Szczepański

#RatujmyNaszStomil - co może zrobić kibic?

04.02.19 11:21   redakcja stomil.olsztyn.pl   0  

W niedzielę wieczorem ruszyła kolejna zbiórka funduszy na Stomil Olsztyn. Ktoś pewnie zapyta się czemu znowu to samo? Kibicem Stomilu jest się cały czas - można mieć tego wszystkiego dość - to ostatecznie nie można przejść wobec tego obojętnie.

30 tysięcy to dużo? To raptem 300 wpłat po 100 złotych. To nie jest suma, która powinna nas kibiców Stomilu Olsztyn odstraszyć. Każdy powinien się zmobilizować i przekazać tyle ile może, tyle ile mu serce podpowiada.

Zbiórka jest na konkretny cel, więc rozliczenie nie będzie stanowiło żadnego problemu. Jeżeli chcemy żeby podopieczni Piotra Zajączkowskiego potrenowali przez tydzień w normalnych warunkach i rozegrali wartościowe sparingi to musimy się zmobilizować. Musimy pokazać właścicielowi klubu, że nie zostawiamy naszej "Dumy Warmii" w potrzebie. Pokazujemy też potencjonalnym inwestorom i sponsorom, że olsztyński Stomil ma wiernych fanów i warto w ten klub zainwestować.

Praktycznie każdy z nas ma FB - więc warto na swoich tablicach udostępniać licytacje oraz informacje o stanie faktycznym zbiórki na obóz piłkarski dla pierwszej drużyny Stomilu Olsztyn.

Fani rozpoczęli także akcje wizerunkową #RatujmyNaszStomil. Mocno liczymy na Wasze zdjęcia. Wykażcie się kreatywnością, zróbcie sobie lub całej rodzinie zdjęcie w barwach i dostawcie do tego napis #RatujmyNaszStomil. Chcemy stworzyć z tego potężną galerię zdjęć pokazującą siłę fanatyków Stomilu Olsztyn. Przecież to chwila moment i zdjęcie gotowe dlatego liczymy na waszą mobilizację w tym temacie.

Na mieście pokazują się także transparenty i plakaty #RatujmyNaszStomil oraz Stomil Nigdy Nie Zginie. Pamiętajcie, żeby wieszać je w legalnych miejscach. Nie niszczymy przy okazji naszego miasta. Kto może niech maluje transparenty i rozwiesza plakaty z hasłem #RatujmyNaszStomil i  Stomil Nigdy Nie Zginie i wysyła nam zdjęcia. Niech wszyscy wiedzą, że kibice Stomilu chcą kolejny raz ratować swój klub przed upadkiem. Mobilizacja w Stomilowskich szeregach! 

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, RatujmyNaszStomil


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!