Relacja z meczu TKP Toruń - Stomil Olsztyn

Bramki TKP Toruń:
Stomil Olsztyn: Sobiech [ 46' Grygorowicz ] Frankowski [ 46' Podhorodecki Aziewicz Zakierski [ 70' Frankowski ] Rzeźnikiewicz Michałowski [ 70' Wiśniewski ] Graczyk [ 46' Alancewicz ] Lech [ 70' Wiśniewski ] Trzyciński [ 46' Spychała ] Harmaciński [ 46' Śnieżawski ] Suchocki
Szczegóły Sędzia:
Widzów:

W kolejnym sparingu rozegranym w Aleksandrowie Kujawskim, zespół OKS 1945 pokonał TKP Toruń 2:0. Bramki strzelili: Harmaciński po podaniu Michałowskiego i Graczyk po indywidualnej akcji i strzale z około 20 metrów.

Spotkanie to, miało dać po części odpowiedź na pytanie - jak nasza drużyna będzie wyglądała piłkarsko na tle mocnego i obytego w trzeciej lidze klubu, jakim jest zespół z Torunia. Okazało się, że jest nieźle. W pierwszej połowie gospodarze postawili poprzeczkę wysoko,ale to nie wystarczyło na naszych zawodników, którzy w tej części meczu mieli widoczną przewagę dokumentując ją dwoma bramkami.W tym czasie TKP stworzyło jedną groźną akcję po której mogła paść bramka, ale górą był nasz obrońca. Druga połowa spotkania zaczeła się od próby presingu na całym boisku przez TKP Toruń chcących zdobyć jak najszybciej bramkę. OKS 1945 cofnął się próbując gry z kontry. Torunianie mogli zdobyć gola po rzucie wolnym ale udanie interweniował Grygorowicz. W dalszej części meczu piłka obiła słupek i poprzeczkę naszej bramki po strzałach zawodników TKP. To podziałało jak płachta na byka na naszych piłkarzy i w ostatnich dziesięciu minutach spotkania mogliśmy zdobyć jeszcze trzy gole. Niestety ale naszym zawodnikom albo nie udało się pokonać bramkarza gospodarzy w sytuacji sam na sam (Śnieżawski), albo w ostatniej chwili ubiegł ich (Alancewicza, Harmacińskiego) obrońca z Torunia. Mecz był bardzo ostry i nie brakowało gry faul. Na szczęście żadnemu z naszych piłkarzy nie przytrafiła się poważniejsza kontuzja.

Źródło: Oficjalna strona klubu