Artykuł

Stomil Cup odbędzie się w hali Urania, fot. Emil Marecki

Stomil Cup odbędzie się w hali Urania, fot. Emil Marecki

Stomil Cup będzie trwał cztery dni

29.09.14 20:45   em   4  

Organizatorzy halowego turnieju piłkarskiego Stomil Cup ogłosili plany na 2015 rok. Impreza będzie trwała dwa dni i odbędzie się w dniach 15-18 stycznia. Podobnie jak w 2014 roku turniej rozegrany będzie w hali Urania.

Pierwszego dnia odbędzie się kursokonferencja dla trenerów. W piątek odbędzie się jednodniowy turniej dla rocznika 2004/2005. W sobotę i niedzielę kibice będą mogli obejrzeć zmagania 12 drużyn z rocznika 2002/2003.

Oprócz tego odbędzie się turniej dziennikarzy oraz gwiazd muzycznych. W spotkaniu wieczoru (sobota) spotka się kadra Jerzego Engela z gwiazdami Stomilu Olsztyn.

Portal stomil.olsztyn.pl patronuje imprezie i będzie informował o najważniejszych informacjach turnieju.

Do zobaczenia w Uranii!

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, Stomil Olsztyn - juniorzy, Stomil Cup, hala Urania


Komentarze

 1. 30.09.14 07:47 Pajo

  przydałby się turniej dla amatorskich druzyn w kat. open, coś na wzór słupskiego Amber Cup ;-)

 2. 30.09.14 06:59 Joe Black

  "Impreza będzie trwała dwa dni i odbędzie się w dniach 15-18 stycznia" to dwa dni czy cztery? W jednym zdaniu dwie sprzeczne informacje :(

 3. 29.09.14 22:55 Emilozo

  BVB zaproszona, organizatorzy czekają na odpowiedź.

 4. 29.09.14 22:35 VALDI

  Emil swego czasu słyszałem coś o ekipach z zagranicy (BVB i bodajże Everton) możesz się zorientować bo z tymi drużynami byśmy mieli jeszcze lepszą zabawę niż w tym roku.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!