Kraków - stadion Wawelu, 26 maja 2012 r., godz. 17:00

Stomil Olsztyn przegrał w Krakowie z Garbarnią

26.05.12 19:04   em   17

Stomil Olsztyn w ostatnim meczu II ligi przegrał z Garbarnią Kraków 1:2. Drugą bramkę w meczu nasi piłkarze stracili w ostatniej sekundzie spotkania.

Mini-relacja live:

90+3' - Koniec spotkania. Stomil Olsztyn przegral w Krakowie z Garbarnią 1:2.

90+3' - GOOL! Garbarnia Kraków zdobywa bramkę w ostatniej sekundzie spotkania.

89' - Angel Segarra wszedł za Daniela Michałowskiego.

72' - Karol Żwir wszedł za Dominika Kuna.

68' - Krzysztof Filipek wszedł za Pawła Łukasika.

58' - GOOL! Do remius doprowadza Bartosz Praciak. kolejna bramka w meczu z rzutu karnego.

46' - Początek drugiej połowy.

45+1' - Koniec pierwszej połowy.

18' - GOOL! Paweł Łukasik strzela bramkę dla Stomilu z rzutu karnego.

1' - Początek meczu.

Stomil Olsztyn: Michał Leszczyński -Janusz Bucholc, Rafał Remisz, Paweł Baranowski, Radosław Stefanowicz - Bartosz Szaraniec, Daniel Michałowski, Łukasz Jegliński, Robert Tunkiewicz, Dominik Kun - Paweł Łukasik.

Tagi: Stomil Olsztyn, Garbarnia Kraków, II liga, Paweł Łukasik, Kraków

1. 27.05.12 15:41 Kupa619

w sumie to taki pomociko napardzior ale naprawdę dobry zawodnik.

2. 27.05.12 15:34 Kupa619

Fajną opcją na atak w następnym sezonie byłby Jarosław Wieczorek. Chłopak ma 26 lat i 18 BRAMEK! W 2 lidze zachodniej( która uchodzi za lepszą od naszej).

3. 27.05.12 15:26 Barbachłan

Kosa ma rację! Chłopakom należą się pochwały i gratulacje za dobrze wykonaną robotę w świetle całego sezonu!

4. 27.05.12 13:41 Kosa

Rok temu kazdy sie smial jak byla mowa o awansie!! Po przegranej w Siedlcach 3-0 na inauguracje to juz wogole! Mamy awans ktorego tak naprawde sie nie spodziewal! Piekne mecze w pucharze w rundzie jesiennej! Dajmy tym chlopakom troche otuchy! mloda druzyna,zlozona praktyccznie z wychowankow zrobila cos wielkiego! a jescze niedawno nie bylo zarzadu i wszytko w tym klubie bylo wielka niewiadoma!

5. 27.05.12 12:01 Emilozo

Identycznie bramkę Stomil II Olsztyn strzelił w meczu z Barkasem Tolkmicko. Tam sędzia bramki nie uznał. Co liga to inni sędziowie ;)

6. 27.05.12 10:17 obserwator1985

Mamy więcej porażek niż Motor, Znicz i Puszcza. Na ostatnie pięć meczów rozegranych wygraliśmy...jeden. Ze Stalą Rzeszów chodzili sobie po boisku jakby im nie zależało na wyniku. Piłkarzyki-kompromitujecie ten klub.

7. 27.05.12 10:15 AlleOl

Bramki z meczu. Wydaje mi się że przy bramce na 2:1 nasz bramkarz jednak nie był faulowany, tam ładnie to widać w zwolnionym tempie. Pierw było uderzenie piłki głową przez piłkarza Garbarni, a dopiero potem był kontakt z naszym bramkarzem. http://www.garbarnia.krakow.pl/newsy/StomiliMecz.htm

8. 27.05.12 09:05 Pastor

Nie ma co rozpaczać, te 2 mecze potraktowali treningowo. Ja im się nie dziwię, zobaczcie że Okocimski też przegrał ostatni mecz. Zrobili swoje i wakacje mają. Ale powtarzam to co napisałem w poprzednim poście: 1 - wzmocnienia (bramkarz - sorry Skiba, ale nawet 2. liga, to za wysokie progi dla ciebie; napastników ze 2 - jeden dobry, drugi średni, no i środek przede wszystkim, rozgrywający jakiś ogarnięty by się zdał, żeby znowu nie atakowali 1 schematem całą rundę), no a 2 sprawa - budowa stadionu! I wyciszyć ten bełkot z ratusza z łaski swojej, hasła "Olsztyn wolny od futbolu" proponuję zmienić na "Olsztyn wolny od głupoty urzędników!"

9. 26.05.12 23:43 AlleOl

Pozytyw końcówki rozgrywek jest taki, że przynajmniej nie będą bujać w obłokach i zachwycać się samymi sobą, tylko już wiedzą, że muszą jeszcze popracować;)

10. 26.05.12 23:07 kubik

To do huja z taka gra !!!Nie mam zamiaru jechac na naszych ale to kolejny meczk w ktorym dali dupy w 100% Ja sie pytam trenerze co to sa wakacje !!!!???? zeby przegrac z ostatnia druzyna w lidze !!!! to juz przesada !!! Dzieki Druzyno i trenerze za zajebista koncowke sezonu jestem dumny .......NOT!!!

11. 26.05.12 20:25 Pablo7

Wzmocnienia wzmocnienia wzmocnienia i jeszcze raz wzmocnienia bo z takim składem będzie tragedia!!!Pól drużyny do wymiany!!!

12. 26.05.12 19:37 Pastor

Panowie, nie mamy stadionu i nie mamy drużyny na I ligę. 2 czerwca feta, ok! Ale później musimy, powtarzam MUSIMY wymóc na działaczach wzmocnienia i żeby wzięli się do galopu w sprawie stadionu. Już są głosy idiotów urzędasów z ratusza, że ta I liga to potrzebna jak dziura w moście i tylko koszty. Nie potrzeba nam w mieście takich ludzi i my kibice, musimy walczyć o swoje. Inaczej debilizm rządzących doprowadzi naszą drużynę do upadku!

13. 26.05.12 19:26 A.

Dobrze, że to już koniec sezonu... bo jeszcze kilka kolejek i byśmy się bronili przed spadkiem...

14. 26.05.12 19:21 AlleOl

Oj tam forma:) Miała być w odpowiednich momentach i była:)

15. 26.05.12 19:13 Piekarz/OKS