Łomża - 9 maja 2009r. godz. 17:00
Barczewo - 9 maja 2009r. godz. 17:00

Strzelanina w Łomży!

08.05.09 10:47   mjr   4

Piłkarze Olsztyńskiego Klubu Sportowego urządzili sobie w Łomży prawdziwą "strzelaninę"! Podopieczni Jerzego Budziłka zaaplikowali miejscowemu ŁKS-owi aż dziesięć bramek.

W pierwszej połowie olsztynianie zaledwie dwukrotnie pokonali bramkarza ŁKS-u. Swoje "celowniki" dużo lepiej ustawili w drugiej części spotkania, gdy do siatki gospodarzy trafili ośmiokrotnie. Bohaterem meczu został Paweł Alancewicz, który zdobył cztery bramki.

Sam mecz rozpoczął się z 50-minutowym opóźnieniem. Spore przygody w dotarciu na łomżyński stadion mieli olsztyńscy fani. Ostatecznie wszystko jednak dobrze się skończyło i w liczbie ponad 350 osób mogli obejrzeć zawody.

Do poziomu kolegów z pierwszej drużyny nie dostosowali się zawodnicy Stomilowców. Zespół rezerw przegrał w Barczewie z Pisą aż 2:8.

Był to już szósty kolejny mecz bez zwycięstwa OKS-u II. Ta fatalna passa spowodowała, że zespół jest coraz niżej w tabeli i groźba ewentualnego spadku klasę niżej staje się coraz bardziej realna.