94' Koniec meczu. Bez bramek w Olsztynie.
93' Główka Vamara Sanogo, jednak tak niecelna, że piłka wyszła na aut. 1667
92' Rzut rożny dla gości. 1667
91' Trzy minuty do końca.
91' Wybijamy, ale zbyt cofnięta drużyna i nie można skonstruować kontrataku. 1

Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. sport.egit.pl

Teraz liga. Stomi gra z Zagłębiem Sosnowiec

13.08.16 22:35   em   4  

Powoli opadają emocje po pucharowym starciu z Ruchem Chorzów, a już w niedzielę olsztyński Stomil rozegra ligowe spotkanie z Zagłębiem Sosnowiec. Początek meczu w niedzielę o godz. 19:45.

- Mamy szeroką kadrę, bardzo wyrównaną. Jest rywalizacja w zespole i o to chodzi. W czwartek grali zmiennicy - teoretycznie zmiennicy, bo tak naprawdę posiadamy dwudziestu równorzędnych zawodników - pokazali się z bardzo dobrej strony. Mecz z Ruchem Chorzów dał odpowiedź, że jest duża rywalizacja o miejsce w pierwszym składzie i na tym to polega - powiedział kapitan Stomilu Olsztyn - Paweł Głowacki.

Przypomnijmy, że w czwartek Stomil Olsztyn odpadł z Pucharu Polski po serii rzutów karnych. - Koniec jakieś tam przygody w tym roku, ale nie załamujemy się. W niedzielę mamy kolejny mecz ligowy, gdzie musimy wygrać spotkanie i zdobyć trzy punkty - dodaje Głowacki.

- Przegraliśmy, jednak myślę, że niewiele brakuje temu zespołowi, żeby przeskoczyć ten poziom tak, jak to było w Chojnicach, aby z takimi zespołami jak Ruch nawiązywać równą walkę i stwarzać sytuacje. Jeszcze raz dziękuję zespołowi za wykonaną dziś pracę. Liczę teraz, że uda nam się zregenerować i na mecz ligowy będziemy w dobrej dyspozycji - mówił w czwartek na konferencji prasowej trener Stomilu Olsztyn Adam Łopatko.

Początek meczu z Zagłębiem Sosnowiec o godz. 19:45.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Zagłębie Sosnowiec, I liga, Olsztyn, stadion Stomilu, Paweł Głowacki, Adam Łopatko


Komentarze

 1. 14.08.16 17:59 Jaroslaw

  Dzisiaj na Dworcowej i garażach kolo stadionu jakiś inteligentny półtora metrowy szczur bo tak ich można nazwać, wyrażał swoje Elbląsko-Warszawskie fantazje szprajem. Tylko na to ich stać.. a szkoda,

 2. 14.08.16 13:00 ziom

  @kuras dzięki za info

 3. 14.08.16 12:45 KURAS

  @ziom Ze strony oficjalnej klubu: " KASY BILETOWE ZOSTANĄ OTWARTE O GODZINIE 15:00! W godzinach od 10:00 - 16:00 bilety będzie można kupić w sklepie w Miejskiej Informacji Turystycznej. "

 4. 14.08.16 08:31 ziom

  Ktoś wie od której będą kasy biletowe otwarte??

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!