Artykuł

Trawa pojawiła się na bocznym boisku Stomilu Olsztyn, fot. Emil Marecki

Trawa pojawiła się na bocznym boisku Stomilu Olsztyn, fot. Emil Marecki

Trawa pojawiła się na bocznym boisku Stomilu Olsztyn

18.10.16 16:11   em   6  

We wtorek na treningowym boisku Stomilu Olsztyn pojawiły się pierwszy płaty trawy z rolki.

Instalacja trawy jest uzależniona od warunków pogodowych. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku olsztyńscy piłkarze jeszcze nie będą tam trenować.

- Jest już coraz zimniej, trawa raczej się nie ukorzeni na tyle mocno, żeby można było przeprowadzać treningi - usłyszeliśmy od pracowników rozkładających trawę.

Zobacz także:

 • Fotorelacja: Trawa pojawiła się na bocznym boisku Stomilu Olsztyn

Tagi: Stomil Olsztyn, #RaportZBudowyBoiskaTreningowego


Komentarze

 1. 20.10.16 21:02 Emilozo

  Prezes klubu odpowiada za wszystko. Zarówno za wynik sportowy oraz za miejsce, gdzie piłkarze Stomilu mają trenować (tym bardziej, że na miasto nie ma co liczyć).

 2. 20.10.16 19:24 I love koń

  Kolego Stomil 14/8, nie pluje jadem, bo to nie lezy w mojej naturze. Chwale Prezesa Borkowskiego, choc ani boisko treningowe ani sponsor to nie jego zasluga tylko odpowiednio Budimexu i Ministra Szmita. Poza tym Prezes klubu sportowego odpowiada za wyniki klubu a nie za boisko treningowe

 3. 20.10.16 07:14 stomil 14/88

  Do koń. Tyle lat nie było boiska treningowego ilu prezesów obiecywało a gdy w końcu zrobią ty plujesz jadem. Spytaj się w ratuszu czemu specjalnie przedłużali sprawy papierowe. Brawo panie prezesie jak pan obiecał tak zrobił. Zresztą nie pierwszy raz.

 4. 18.10.16 18:43 I love koń

  Bravo Panie Borkowski, bedzie w sam raz po sezonie dla mlodzieży albo walki lub wyscigi psów

 5. 18.10.16 18:15 PittBull

  Brawo Panie Prezesie Brawo Budimex

 6. 18.10.16 17:51 Wielki Stomil

  pewnie ze nie beda bo ona sie nieukorzeni dzisiaj rozlozyli jednego tira a ma byc jeszcze ich 9 wiec roboty tam jeszcze jest sporooby nie padalo bo wszystko sie przeciaga

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!