Trenerzy o meczu OKS - Jeziorak

05.09.09 20:34   mmks   3

Jerzy Budziłek (trener OKS 1945 Olsztyn) - Odnieśliśmy bardzo cenne zwycięstwo. W pierwszej połowie graliśmy bardzo poprawnie, próbowaliśmy realizować proste zadania taktyczne. Gdyby  Suchocki wykorzystał swoją sytuację to byłoby pozamiatane. Decydującym czynnikiem w tej grze był wiatr. W drugiej połowie Jeziorak przeważał w polu, strzelił bramkę i w końcówce miał sytuacje na remis. Mam tylko pretensję do swoich zawodników, że zadowolili się wynikiem 2:0 do przerwy i w drugiej odsłonie za bardzo się cofnęli.

Wojciech Tarnowski (trener Jezioraka Iława) - Sędzia przy pierwszej bramce popełnił błąd, nie zauważył ręki przy przyjęciu piłki przez Filipka. Drugą bramkę straciliśmy po kontrze, ale uderzenie to stadiony świata. W drugiej połowie zdecydowanie dominowaliśmy, udokumentowaliśmy to strzeleniem bramki. Uważam, że bramkę na 1:2 powinniśmy strzelić dużo wcześnie, ale pan sędzia pomylił się nie dyktując rzutu karnego po faulu na Figurskim. Myślę, że decyzje zaważyły na wyniku spotkania, ale absolutnie nie chce się nimi zasłaniać.