Artykuł

Logo PZPN, fot. pzpn.pl

Logo PZPN, fot. pzpn.pl

Trwa postępowanie wobec Stomilu

21.03.18 12:36   em   1  

W poniedziałek odbyło się posiedzenie Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN, na którym zajmowano się m.in. zagadnieniami infrastrukturalnymi klubów Nice I.

Komisja orzekła m.in.:

Na podstawie pkt.5.3.1 ust.3 Podręcznika Licencyjnego dla Klubów I ligi na sezon 2017/2018 wszcząć wobec Klubu Stomil Olsztyn postępowania wyjaśniające w związku z naruszeniem kryterium I.14 Podręcznika.

Zobowiązać Klub do przedstawienia obiektu zastępczego spełniającego wszystkie wymogi infrastrukturalne zawarte w Podręczniku Licencyjnym w terminie do 30 marca 2018 roku.

Zobowiązać Klub do dostarczenia wszelkiej dokumentacji technicznej związanej z murawą na stadionie w Olsztynie oraz wyjaśnień w przedmiocie nie rozegrania trzech meczów przez zły stan murawy w terminie do 23 marca 2018 roku.

Tagi: Stomil Olsztyn, PZPN


Komentarze

  1. 21.03.18 17:00 czerkasow

    Czyli jest groźba ujemnych punktów?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!