96' Koniec meczu. 1:1, ale okoliczności zakończenia spotkania co najmniej kontrowersyjne.
96' Nie została uznana przez sędziego. Niestety nie wiemy dlaczego, nie wie też cały nasz zespół i sztab, który znajduje się ma murawie.
94' Kujawa zdobył bramkę, ale... 1
92' Rzut wolny, ok 30 metrów od bramki Skiby. 1359
91' Trzy minuty do końca.

Artykuł

Wiktor Biedrzycki, fot. Emil Marecki

Wiktor Biedrzycki, fot. Emil Marecki

W. Biedrzycki: Sędzia podjął kilka dziwnych decyzji

26.11.16 20:32   kyn   0  

Po zremisowanym meczu z Chojniczanką Chojnice poprosiliśmy o komentarz Wiktora Biedzryckiego, który w tym spotkaniu ujrzał dwie żółte kartki, w konsekwencji czerwoną.

- Trochę gorzej weszliśmy w spotkanie i straciliśmy bramkę. Otrząsnęliśmy się i z każdą minutą wyglądało to coraz lepiej. Udało się wyrównać, Nishi uderzył i mieliśmy remis. Decyzji sędziego nie chciałbym komentować za bardzo, ale podjął kilka dziwnych, Myślę, że pierwsza kartka dla Grześka Lecha, tak jak i u mnie druga, to ich nie było. Faul - ok, ale nie na żółta kartkę. Moja pierwsza jak najbardziej prawidłowa, natomiast przy drugiej skoczyłem bez zamiaru uderzenia przeciwnika i nie wiem skąd taka decyzja sędziego. W pierwszej połowie był ewidentny karny dla nas. Zawodnik Chojniczanki był na 15-14 metrze, trzymał rękę z tyłu, w którą trafiła piłka, a sędzia podyktował tylko rzut wolny. Z przebiegu spotkania pozostaje pewien niedosyt, ale potem, gdy już graliśmy w dziewięciu, to jednak punkt z liderem trzeba szanować. Niestety nie udało się strzelić bramki, gdy graliśmy w przewadze. W ostatniej akcji myślę, że był spalony, tak około metrowy i tu raczej kontrowersji nie było.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Wiktor Biedrzycki, komentarz po meczu, I liga, Chojniczanka Chojnice


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!