Artykuł

Stomil zagra sparing z Chrobrym, fot. Emil Marecki

Stomil zagra sparing z Chrobrym, fot. Emil Marecki

Jarocin - 25 stycznia 2014 r., godz. 11:00

W sobotę sparing z Chrobrym Głogów

24.01.14 15:23   em   1  

Piłkarze Stomilu Olsztyn w piątek po godzinie 14 wyjechali na obóz przygotowawczy do Jarocina. Już w sobotę podopieczni Adama Łopatko zagrają pierwszy sparing. O godzinie 11 początek meczu z Chrobrym Głogów.

Do Jarocina trener Adam Łopatko zabrał 27 piłkarzy (pełna lista tutaj). Podczas obozu olsztyński trener będzie wystawiał dwie jedenastki w spotkaniach kontrolnych.

Nie wiadomo czy jeszcze podczas obozu na bramce zagrają Michał Leszczyński oraz Piotr Skiba. Po urazach do zdrowia powracają także Rafał Remisz oraz Arkadiusz Mroczkowski.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Chrobry Głogów, sparing, Jarocin, obóz przygotowawczyKomentarze

  1. 25.01.14 09:32 tendragon

    Ja sie pytam gdzie ten chłop ma rozum, żeby grać w takich warunkach. Rozumiem mecz ligowy, ale sparing to tylko forma treningu. Przy tej temperaturze pożytku z tego niewiele, za to bardzo łatwo o kontuzje. To I ligowy zespól więc można chyba zorganizować trening na bieżni i salce, nie podejmując zbędnego ryzyka. Obym się mylił i żeby wszyscy wrócili bez urazów.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!