Wygrana OKS Stomilowcy

28.01.07 17:34   em   0

obrazekPiłkarze zespołu OKS Stomilowcy Olsztyn wygrali mecz w Jonkowie z miejscowym GLKS 3:1 (2:1). Dwie bramki dla OKS-u strzelił do przerwy Paweł Kacprzykowski, a po przerwie trzecią bramkę strzelił Łukasz Bogdanowicz. Spotkanie toczyło się w ciężkim warunkach atmosferycznych, płyta boiska była pokryta grubą warstwą śniegu, pod która miejscami na piłkarzy czekały ślizgawki. Obydwie drużyny jednak nie przeszły obok meczu obojętnie, była walka przez 90. minut czego efektem jest kontuzja Andrzeja Łuczyńskiego, któremu po meczu nałożono 4. szwy na kolano.