Wygrany sparing Stomilowców

02.10.08 22:07   em   0

W środę o godz. 17:30 OKS II Stomilowcy Olsztyn zagrali sparingowy mecz z Koroną Klewki. Piłkarze ligi okręgowej wygrali 3:0 po bramkach: Krzysztofa Stankiewicza, Piotra Wałdowskiego oraz Łukasza Jędrzejewskiego. Grano 2 x 35 minut. O to skład w jakim zagrali podopieczni Dariusza Maleszewskiego:

I połowa: W.Radziwon - Kaczmar, Siedlik, P.Radziwon, Tomaszek - Miller, Malewski, Długołęcki, Bender - Kacprzykowski, Stankiewicz.

II połowa: W.Radziwon - Wałdowski, Kaziniec, Siedlik, Tomaszek - Miller, Maleszewski, Długołęcki, P.Radziwon - Jędrzejewski, Kacprzykowski.