Wypowiedzi trenerów po meczu

16.09.09 20:40   mmks   0

<a class=Jerzy Budziłek oraz Czesław Palik wychodzą na spotkanie / fot. Emil Marecki" />Jerzy Budziłek (trener OKS 1945 Olsztyn): - Chcieliśmy zainkasować trzy punkty, stąd z remisu się nie cieszymy. Mecz nam się dobrze ułożył, wygrywaliśmy 1:0 i mieliśmy jeszcze sytuacje bramkowe. Szkoda, że Michałowski nie wykorzystał swoje okazji, a uderzenie Filipka nie wpadło do bramki (uderzył w poprzeczkę - red.). Bramkę, którą straciliśmy to jest kuriozum. Zawodnicy niepotrzebnie poszli pod akcję, zamiast pilnować zawodników w polu karnym. Słabiej zagrali nasi napastnicy, którzy dzisiaj nie stwarzali sobie sytuacji. Szkoda, że piłkarze, którzy weszli z ławki nie poderwali drużyny do walki i nie zdobyliśmy zwycięskiego gola. Podsumowując remis z przebiegu meczu nie krzywdzi żadnej drużyny.

Czesław Palik (trener Stali Rzeszów): - Cieszymy się z remisu, będzie nam się milej wracało do domu. Z przebiegu spotkania mieliśmy optyczną przewagę. Bramka, która padła w 1. minucie trochę podcięła uwagę i rozwagę w graniu. Później nerwy zostały opanowane i zaczęliśmy grać poprawnie. W kilku sytuacjach nie potrafiliśmy ich wykorzystać, m.in. Udoudo i Duda. W drugiej połowie było więcej walki i sytuacji podbramkowych. Bałem się, żeby nie stracić gola w doliczonym czasie gry, jak to było w Brzesku. Gramy bez sześciu podstawowych zawodników, stąd wynik cieszy.