Artykuł

Daniel Iwanowski, fot. Krzysztof Piekarski

Daniel Iwanowski, fot. Krzysztof Piekarski

Ze zdrowiem "Zambera" zdecydowanie lepiej

19.04.18 11:31   em   3  

Były bramkarza Stomilu Olsztyn Daniel Iwanowski znalazł nowego pracodawcę. Nie przeniósłby się do Kotwicy Kołobrzeg, gdyby nie poprawa stanu zdrowia popularnego "Zambera".

- W Kołobrzegu jestem trenerem bramkarzy pierwszego zespołu (III liga), ale pracuje także w akademii, gdzie mam zajęcia z dziećmi i z juniorami - mówi dla stomil.olsztyn.pl Daniel Iwanowski. - Propozycję pracy otrzymałem pod koniec grudnia. Po przemyśleniu sprawy postanowiłem opuścić Podlasie.

- Ze zdrowiem jest zdecydowanie lepiej - tłumaczy były bramkarza Stomilu. - Gdybym miał najmniejszy powód to bym nie zdecydował się na wyjazd. Po tym co przeszedłem, bardzo się cieszę, że trafiłem do Kotwicy. Mam wyznaczone cele i małymi kroczkami jest realizuje. Parzę optymistycznie w przyszłość.

- Chciałbym pozdrowić kibiców Stomilu Olsztyn i mocno trzymam kciuki za utrzymanie klubu w I lidze - dodaje "Zamber". - Cały czas na bieżąco śledzę losy klubu, który jest dla mnie bardzo ważny, podobnie jak i jego kibice.

Tagi: Stomil Olsztyn, Daniel Iwanowski, Kotwica Kołobrzeg


Komentarze

  1. 20.04.18 20:00 rafitd

    Powodzenia Daniel

  2. 19.04.18 17:21 lechita

    Zamber duzo zdrówka.

  3. 19.04.18 15:46 Wielki Stomil

    Trzymaj sie Zamber!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!