Znowu przegrali!

14.04.01 16:00   arch   0

Stomil Olsztyn przegrał już dziesiąty mecz w tym sezonie (połowa wszystkich rozegranych do tej pory spotkań). Tym razem zespołem, który okazał się lepszy od OKS-u był Śląsk Wrocław (tym samym zespół z Dolnego Śląska odniósł pierwsze zwycięstwo nad Stomilem w ekstraklasie). Wrocławianie wygrali na olsztyńskim boisku 2:1. Mecz zaczął się dla olsztynian niekorzystnie - w 6 min. Filipczak strzela gola dla gości z rzutu wolnego. Nasi piłkarze się jednak pozbierali i w 40 min. Piotr Orliński wyrównał z rzutu karnego. Druga połowa rozpoczęła się fatalnie, bo w 50 min. Śląsk ponownie obejmuje prowadzenie - strzelcem gola Sadzawicki. Dwie minuty później Krzyształowicz obronił rzut karny wykonywany przez Jawnego. W 61 min. Kwiatkowski dostał czerwoną kartkę (za drugą żółtą) i wyleciał z boiska. Do końca gry wynik nie uległ zmianie.