Huligan - komentarze (9 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 05.12.17 21:09 Huligan

  Bez wątpienia jeden z najlepszych gajków jacy u nas byli w tym wieku. Wyrazy uznania za to, co pokazał u nas dla niego, wyrazy politowania dla osób, dzięki którym zamiast niego mamy na stanie teraz Abotta czy Zachorskiego.

 2. 26.11.17 09:06 Huligan

  Jakoby gościem specjalnym na meczu z Wigrami będzie Joanna Jędrzejczyk. Może ona by w szatni przed meczem odbyła z Panami Piłkarzami rozmowę motywacyjną, a w przypadku słabej postawy w pierwszej połowie przeszła od słów do czynów? Gorzej na 100% nie będzie, bo być nie może.

 3. 25.11.17 21:25 Huligan

  Co wy z tym Matsui, zobaczcie ile ma lat i ile minut w tym sezonie zagrał, mało wam abottow i zachorskich?

 4. 19.11.17 07:33 Huligan

  Dobrze, że go pogonili wreszcie. Niepokoi fakt, że nie ma od razu wdrożonego planu naprawczego, a przecież od kilku tygodni dymisja wisiała w powietrzu i był czas na działania. Zostały dwa ważne mecze i co ważne u nas, oby na wiosnę tych meczów nie zabrakło. Trochę to trąci amatorką. Mam nadzieję, że przyjdzie prawdziwy trener (jakimi byli w przeszłości Kaczmarek, a mimo wszystko nawet dwóch Kaczmarków, czy Polak, którzy z przeciętnego materiału wynik zrobili), a nie jakiś wynalazek. Panom bez wyników, w szczególności w tej specyficznej lidze, typu Kafar, Łopatko, też moim zdaniem nie ma co dawać szansy, bo nie czas na zagrywki pokerowe wbrew logice wynikającej z analizy ostatnich dokonań w tej materii. Wspominany tu i ówdzie M. Kaczmarek (abstrahując od faktu, że to nazwisko kojarzy się w Olsztynie z awansami, nie ze spadkami) wydaje się być dobrą opcją, choćby dlatego, że dwa sezony temu awans w tej lidze wywalczył.Również fakt, że w większości klubów niezłe wyniki porobił i kilka sezonów spędził przemawia na korzyść. No i w karierze ma epizod w Stomilu, a przede wszystkim jest synem człowieka, który jest jednym z tych, dzięki którym mieliśmy ekstraklasę w Olsztynie. Pytanie tylko, czy nie są to zbyt naiwne życzenia.

 5. 18.11.17 08:19 Huligan

  Jakby się wszystkim, a choćby większości, Panów Piłkarzy na serio chciało (jak np. przez zdecydowaną większość rundy Lechowi - tu szacunek, gość swoje lata ma a biega lepiej niż kilka lat temu i większość młodszych kolegów, czy wczoraj Siemaszce i Ziemannowi) to by to tak nie wyglądało. Najlepiej ich postawę obrazowało to, jak po straconej bramce przez dobrych kilkanaście minut zwyczajnie dali Bytowi się zdominować, która tylko nieco bardziej agresywnie zaczęła grać (w poprzednim meczu też starczyło, żeby przez kilkanaście minut Chrobry przestał chodzić po boisku, a zaczął biegać i sobie dwa gongi nasi Panowie Piłkarze zafundowali), po prostu poczuli zwierzynę do upolowania. Drugi obrazek z meczu, wchodzi 18 letnie gościu pierwszy raz w życiu na tym poziomie grać i wkłada głowę tam, gdzie inni się boją wsadzić nogę, lata, szarpie. W tej lidze, ten kto jeździ na dupie i lata jak wariat przez większość meczu, może pokonać każdego, bardziej kwestia chęci niż umiejętności piłkarskich... No a te jakoby tak w Stomilu aktualnie wysokie, że zamiast treningów piłkarskich, czy lekkoatletycznych (niestety bez biegania nie ma kopania) mamy kajaczki, czy warsztaty kulinarne. Wczoraj na trybunach nie brakowało komentarzy, że "piłkarze grają przeciwko trenerowi, bo przecież umiejętności mają". Teza odważna, ale nie wiem czy słuszna, bo przecież mają świadomość, że jak polecą z ligi to długo do niej nie wrócą (wiadomo kto i z jakim zapleczem gra teraz w II czy III lidze), a zdecydowana większość z nich klubu sensownego nie znajdzie, o czym świadczy choćby to, jak, po czym tu trafili i grają/są (niepotrzebne skreślić)...

 6. 18.11.17 07:50 Huligan

  Co się czepiacie trenera, on pewnie jest z siebie bardzo zadowolony, statystyki ma lepsze niż w poprzednim miejscu pracy, wyższe niż wskazywałby rachunek prawdopodobieństwa na podstawie jego ostatnich dokonań, które były znane osobie, która go zatrudniła. Roboty na tym szczeblu pewnie nikt by mu szybo nie dał, a tu nie dość że dostał blisko domu to jeszcze go nie wywalają niezależnie od liczb typu typu 31 bramek straconych, 10 porażek. Żyć nie umierać... Aby do zimy, w jej trakcie pozorowane ruchy i nowe nadzieję na wiosnę i zawsze to kilka miechów zleci. Ciemny lud to kupi. Po tym, co wczoraj zobaczyłem to rozumiem, czemu sobie przekładają mecze na piątki, chcą oszczędzić ludziom nerwów (słusznie), no i dalej sprzedawać teksty typu przegraliśmy przez sędziego, załatwił nas rykoszet, zabrakło szczęścia, druga połowa nam nie wyszła... Nerw mnie trzyma mocno od wczoraj, co jak co, ale weekend nasi Panowie Piłkarze wraz z Panami Piłkarzami, to potrafią człowiekowi zepsuć.

 7. 15.11.17 21:21 Huligan

  Można poznać powód dla którego klub przełożył mecz, bo zakładam, że ryzyko niższej frekwencji jest sprawą oczywistą? Mamy wszystkie trzy mecze ostatnie w przeciągu niespełna trzech tygodni w dni powszednie. Może dla klubu to luzik przełożyć mecz na piątek, ale nie wszystkim tak łatwo ogarnąć sprawy zawodowe/rodzinne w tygodniu. Od kilkudziesięciu lat chodzę na Stomil, ale takiej sytuacji nie pamiętam...

 8. 08.11.17 19:46 Huligan

  Wolałbym żeby Kujawa z nami trenował...

 9. 28.10.17 15:30 Huligan

  Wywalą nas z tej ligi jak nic. Co roku jakaś drużyna ponosi koszty przyjazdu dwa razy do nas, bo deszcz pada... XXI w., Europa, miasto wojewódzkie.

Ocena komentarzy użytkownika

17   14   54.84%

Huligan na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 31.08.03 11:24

Postów na forum: 26

Zobacz profil użytkownika