Huligan - komentarze (6 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 22.04.18 07:32 Huligan

  Moim zdaniem cichy bohater meczu (obok poprzeczki, która dwa razy w ciągu kilkunastu sekund nam dupę ratowała),ojciec zwycięstwa. Sprytnie i szybko podał z wolnego i dzięki temu gapy z Niepołomic (obiektywnie to oni słabsi od nas nie byli) straciły gola i trzy punkt. Znacznie bardziej efektywny niż jedynie co najwyżej efektowny w tym roku Hiszpan o niewątpliwie sporym potencjale, co to nawet jak dwóch gości położy w polu karnym to nic z tego nie wynika, a co najwyżej przeciwnikowi jakąś kontrę zakończoną dla nas boleśnie zafundować potrafi. Fajnie też, że mimo wieku potrafił wyprzedzić przeciwnika, pewnie od sporo wiosen młodszego. Plus też za to, że jak sił brakuje to nie wstydzi się i pokazuje to jasno trenerowi, który jak wiemy z Ostródy do zmian w trakcie meczu nieskory.

 2. 09.04.18 19:51 Huligan

  Przez neta też nie można kupić. "Organizacyjnie Stomil Olsztyn"

 3. 08.04.18 07:39 Huligan

  Obie bramki wczoraj po stałych fragmentach dostaliśmy, z tego jedną grając 11 na 11. Czyli nie w efekcie jakiejś koronkowej akcji zakończonej strzałem życia, tylko standardowym, ćwiczonym elemencie. Zapobieganie takim sytuacjom da się bez większego talentu piłkarskiego wyćwiczyć na tym poziomie, do tego żaden Ronaldo nie jest potrzebny, jak się wie co ma się robić i się robi. Niby proste, ale teoretycznie jak widać. W drugiej połowie, jak wiatr sprzyjał, zdecydowanie za mało było prób strzałów, a wiadomo, że na pięć prób cośtam choćby przypadkiem wpadnie. Inna sprawa, że próbkę umiejętności strzeleckich widzieliśmy w przerwie, jak rezerwowi seryjnie pudłowali wykańczając sytuacje na pustą bramkę. Nie wiem, może murawa ostródzka za równa. Ciekawe o czym teraz będą prowadzić rozmowy? Plus dla Trenera za zmiany w składzie (Wełnicki, Leszczyński), co świadczy o tym, że widzi, analizuje, wyciąga wnioski i próbuje coś zmienić. Choć na te pomysły większość oglądających by wpadła wcześniej.

 4. 07.04.18 23:00 Huligan

  Siemaszkę bym jednak bronił, niezależnie od umiejętności (fanem talentu nie jestem, zresztą niespecjalnie dostrzegam), przynajmniej biegał, był bardzo zaangażowany, starał się, widać że mu zależało (np. piłki Misztalowi ustawiał sprawnie), nawet chyba kondycję poprawił. Więcej wymagać nie mam prawa. Skiba jak zawsze ostatnimi laty poziom trzyma. Jakby grał od początku rundy to może byśmy tych punkcików więcej mieli. Karankiewicz na tle innych zaangażowaniem i wolą walki się wyróżniał, a to na potrzeby tej wesołej ligi w zasadzie wystarcza. Sołowiej lepszy od niespełnionej nadziei Legii - przynajmniej się nie wywracał. Reszta to dramat - ciekaw jestem co oni mają zamiar po sezonie robić, żaden dobry wujek niczym rok temu AŁ ich za sobą nie pociągnie, a przykład Igły i Czarneckiego najlepiej pokazuje, że bez tego to się nie pogra i nie zarobi. Złapania drugiej kartki przez jakoby doświadczonego i odpowiedzialnego zawodnika, gdy dostał jedną dyskusyjną chwilę wcześniej, w szczególności w tak niegroźnej sytuacji w początkowej fazie meczu przez grzeczność i fakt, że stronę czytają niepełnoletnie osoby, nie skomentuję. Ludzi optycznie mimo soboty i ładnej pogody chyba mniej niż w środę, a będzie jeszcze mniej. Na koniec największy plus meczu - komary mniej cieły niż w środę. Czyli jakiś progres jest!

 5. 07.04.18 22:21 Huligan

  Fakt, że dopiero dzisiaj bronił Skiba - szczególnie w kontekście tego co pokazał, a czego nie pokazywał Leszczyński (nie tylko samo "bronienie", ale i ustawianie obrońców, szybkość i celność rozpoczynania akcji - z korektą na wiatr w pierwszej połowie) jak dla mnie nie jest najlepszą laurką dla warsztatu Pana Trenera...

 6. 10.03.18 19:09 Huligan

  To na swój sposób fascynujące, że OSiR ma rzecznika prasowego, w sumie łatwiej go utrzymać niż obiekty sportowe w stanie używalności...

Ocena komentarzy użytkownika

19   21   47.5%

Huligan na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 31.08.03 11:24

Postów na forum: 26

Zobacz profil użytkownika