Huligan - komentarze (7 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 04.07.18 16:14 Huligan

  Czyli na chwilę obecną nie mam gdzie grać, kim grać ani nawet w czym grać.... Za co pewnie też niespecjalnie... Plus jest taki, że przynajmniej teoretycznie może być tylko lepiej. Szkoda, bo to fajne było że klub grał w sprzęcie firmy z regionu.

 2. 20.05.18 09:13 Huligan

  Punkty bardzo cieszą! Tym bardziej, że Wigry grają bardzo ładną piłkę, co pokazali nam i w Ostródzie i wczoraj: https://www.youtube.com/watch?v=9XJfPTjlSO4 (może ktoś nie widział).

 3. 29.04.18 17:19 Huligan

  Ciężki jest życie kibica Stomilu, najwięcej porażek w lidze, nawet ostatni w tabeli Ruch ma ich o dwie mniej. Jak dla mnie Skiba, Lech i Karankiewicz powinni zostać, a reszta niech wybiera między Realem, Barceloną, City czy innym Bayernem. Goście młodsi z województwa dużo mniej punktów nie zdobędą, a przynajmniej będą tańsi i więcej serca zostawią. P.S. Chichot losu jest taki, że takimi wynikami ośmieszyli Grzymowicza przed wyborami, który rzucił sześć baniek na remont murawy...

 4. 29.04.18 17:09 Huligan

  To był 10 mecz Pana Trenera, bilans co najwyżej żałosny: jedno zwycięstwo, 6 punktów zdobytych (średnio 0,6 na mecz). A graliśmy tej wiosny u siebie m.in. z takimi potentatami, jak choćby obie drużyny, które aktualnie towarzyszą nam na miejscach spadkowych. W analogicznym okresie TA, trener z łapanki, bez doświadczenia ekstraklasowego, ze składem z łapanki gości których większość od miesięcy regularnie nie grała w pierwszych drużynach regularnie, bez przygotowań zanotował m.in. 4 zwycięstwa (co już daje dwa razy więcej punktów), łapiąc przy tym znacznie więcej punktów w PJS. Wiara, optymizm, warsztat są, kasa też pewnie się zgadza, tylko coś jakby rezultatów nie widać. Ale kto by na to patrzył. Dwa ostatnie mecze u siebie może wygramy, będą powody do zadowolenia, to nic, że już wcześniej spadek będzie zapewniony.

 5. 24.04.18 23:26 Huligan

  Miszczuk nie grał w Ruchu, on tylko tam był. I nie tylko tam zresztą...

 6. 24.04.18 22:50 Huligan

  A Pan Trener konsekwentnie powtarza, że gramy dobrze i będziemy punktować.. Silnej wiary chłop, może do Częstochowy nie na mecz, a na pielgrzymkę w tej intencji powinni jechać. Karankiewicz sam meczu nie wygra. Niestety... Z Leszczyńskim w bramce to my w tym tysiącleciu ani Ligii Mistrzów, ani nawet Ósmej Ligii Mistrzów nie wygramy. Gdzie głowę miał ten ekspert, który spod pola karnego akcję wyprowadził na 2:2 to ja nie wiem - co oni nie wiedzą, kto na bramce u nas stoi??? Zamiast murawy za sześć baniek przyjdzie nam pewnie zbudować pomnik/tablicę pamiątkową "Zdobywcom drugiej ligi wdzięczni mieszkańcy". Najgorsze jest to, że człowiek od tygodni po każdym meczu mówi, że więcej na to nie przyjdzie, a jednak ciągnie wilka do lasu i tylko wkurw na kilka dni po każdym takim popisie nieudolności. P.S. Ktoś wie czemu miał służyć zdjęcie Lecha?

 7. 22.04.18 07:32 Huligan

  Moim zdaniem cichy bohater meczu (obok poprzeczki, która dwa razy w ciągu kilkunastu sekund nam dupę ratowała),ojciec zwycięstwa. Sprytnie i szybko podał z wolnego i dzięki temu gapy z Niepołomic (obiektywnie to oni słabsi od nas nie byli) straciły gola i trzy punkt. Znacznie bardziej efektywny niż jedynie co najwyżej efektowny w tym roku Hiszpan o niewątpliwie sporym potencjale, co to nawet jak dwóch gości położy w polu karnym to nic z tego nie wynika, a co najwyżej przeciwnikowi jakąś kontrę zakończoną dla nas boleśnie zafundować potrafi. Fajnie też, że mimo wieku potrafił wyprzedzić przeciwnika, pewnie od sporo wiosen młodszego. Plus też za to, że jak sił brakuje to nie wstydzi się i pokazuje to jasno trenerowi, który jak wiemy z Ostródy do zmian w trakcie meczu nieskory.

Ocena komentarzy użytkownika

23   29   44.23%

Huligan na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 31.08.03 11:24

Postów na forum: 26

Zobacz profil użytkownika