chodi - komentarze (19 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. dzisiaj, 07:34 chodi

  Spokojnie ludzie ,pamiętajcie o tym że GKS odrodzil się po meczu z Podbeskidziem . My nie widzieliśmy STYLU gry a to jest najważniejsze. Teraz gramy z Sosnowcem , klub stanął na wysokości zadania , zorganizował hotel dla piłkarzy, żeby nie musili tyle jeździć, kibice jadą w dużej liczbie.... Panowie piłkarze czas na Wasze pierwsze zwycięstwo na wyjeździe, jazda na du..ch od pierwszej do ostatniej minuty. W górę głowy i Tylko STOMIL!

 2. 15.10.17 09:07 chodi

  Prawda jest taka, że Stomil jest coraz mocniejszą drużyną i co najważniejsze opartą już nie na jednym czy dwóch , ale na kilku filarach. Teraz w każdej formacji mamy wyróżniających się piłkarzy ( Skiba, Bucholc, Lech , Ramirez , Siemaszko , Ziemann etc.) a czas gra na Naszą korzyść, jeżeli dalej cała drużyna będzie się tak rozwijała , to przyszłość będzie wyglądać coraz bardziej optymistycznie....:) W klubie chyba też jest nie najgorzej , skoro zatrudniony został prokurent , a za darmo na pewno nie będzie pracował - i bardzo dobrze, bo za odpowiednią pracę musi być odpowiednia płaca! Teraz oby przywieźć pierwsze zwycięstwo z tego długiego wyjazdu i będzie ok! TYLKO STOMIL!

 3. 24.09.17 08:17 chodi

  Cały dół tabeli wygrał .... Już mamy tylko 3 pkt nad strefą spadkową. Panowie piłkarze nie da się utrzymać ligi mając bilans na wyjeździe 0 wygranych ..... można było przywieźć chociażby remis i byłoby zupełnie inaczej a tak znowu trzeba spisać się na kolejny mecz.

 4. 23.09.17 15:47 chodi

  Trenerze nie ma co , gramy o 3 pkt, Nasze wyniki idą w świat, grajmy swoje a okazje przyjdą same

 5. 09.09.17 21:18 chodi

  Głupio stracone pkt i kartki.... teraz trzeba zap. ....ć żeby to odrobić. Nie można tak grać na takim poziomie .

 6. 09.09.17 17:00 chodi

  Wiecie jak gra Ratajczak czy Igła, wiecie jak gra Kun i jak ich ustawi Łopatko. Oni mają swoje problemy a my swoje. Nie patrzeć na przeciwnika tylko przycisnąć od początku i grać o 3 pkt, Pogoń ma kasę i z Łopatą albo bez utrzyma się na koniec sezonu a my musimy punktowac na wyjazdach bo ciężkie mecze dopiero przed Nami. Tylko STOMIL! Grać twardo i ambitnie a wynik przyjdzie sam!

 7. 28.08.17 09:21 chodi

  Wielkie brawa za pkt , biorąc pod uwagę fakt grania w 10. Myślę że Asensky patrzy na błędy poprzednika i nie pozwoli na stracenie kasy w ostatnich kolejkach , mam na myśli oczywiście system ProJunior. Co do zespołu to skoro nabrał jakosci to powinno być teraz tylko lepiej. AVE STOMIL!

 8. 27.08.17 10:23 chodi

  Panowie ligi nie utrzyma się punktując tylko u siebie, trzeba też ''coś'' przywozić z wyjazdów, chyba już czas najwyższy, na pierwszą zdobycz punktową na wyjeździe. Pamiętajcie takie mecze wygrywa się , zaangażowaniem i walką, rywal jak najbardziej do ogrania. POWODZENIA!

 9. 25.08.17 19:38 chodi

  Dani welcome, and good luck!!!

 10. 23.08.17 09:30 chodi

  Na początku wielkie gratulacje dla całego zespołu i trenera! Zacznę od tego że Tychy w tym sezonie to jeden z najmocniejszych zespołów w tej lidze , przez wielu ekspertów uważany za pretendenta do awansu. Tak się gra jak przeciwnik pozwala i dobiera się odpowiednią taktykę. Stomil zagrał mądrze i wygrał 2:0. Co to Nam , pokazuje? Otóż to , że w tej lidze MOŻEMY WYGRAĆ Z KAŻDYM! A kluczem do zwycięstwa jest przede wszystkim ZAANGAŻOWANIE I WALKA OD PIERWSZEJ DO OSTATNIEJ MINUTY! Umiejętności piłkarze pokazali już, że mają wystarczające, zgranie zespołu jest coraz lepsze, motoryka powinna też rosnąć a to wszystko razem pozwala patrzeć z optymizmem w przyszłość. Sprawy około piłkarskie też się układają dobrze - boiska treningowe skończone, przelew z ratusza obiecany..... czego Nam życzę w najbliższym czasie? Pierwszych pkt na wyjeździe i dalszego stopniowego zgrywania drużyny a o kolejne zwycięstwa wtedy możemy być spokojni. AVE STOMIL!

 11. 21.08.17 08:58 chodi

  Panowie co było to było, pokażcie że I liga Wam się należy!!! Tylko STOMIL!

 12. 20.08.17 21:06 chodi

  Papiren ma całkiem całkiem , ciekawe jak się prezentuje na boisku. Tak czy inaczej Good luck!

 13. 15.08.17 09:58 chodi

  Pamiętajcie że Ruch teraz ma duże parcie na wynik , więc wyjdą zmotywowani i będzie im zależało na wygranej, wykorzystajmy ten fakt , pamiętajcie piłkarsko jesteśmy od nich lepszym zespołem, grajcie swoją piłkę a okazje do zdobycia bramek przyjdą same. Tylko STOMIL!

 14. 12.08.17 16:47 chodi

  Na początku wielie brawa i gratulacje dla wszystkich piłkarzy i trenera. Ten mecz i zwycięstwo daje dla zespołu baaaardzo dużo. Po pierwsze wzrata morale bo widać teraz że jest duży potencjał i wartość piłkarską zespołu, po drugie mamy kolejny tydzień na mikrocykl i czas na zgrywanie zespołu - czas działa na naszą korzyść, po trzecie wracamy do środka tabeli i mamy spokojne głowy. Teraz bardzo ważny jest mecz za tydzień - MUSIMY WYGRAĆ Z RUCHEM!To niesamowicie ważne i może ustawić nam tą całą rundę (niektórzy powiedzą że za szybko że to dopiero początek ale... ) dlaczego? Ponieważ Ruch jest teraz mega cienki i wszystko przegrywa to raz a dwa jest wielce prawdopodobne że wycofa się po rundzie jesiennej i wszyscy dostaną walkowery i na koniec są nam kolejne 3 pkt co pozwoli się okopać w górnej części tabeli na dłużej. AVE STOMIL!

 15. 07.08.17 08:50 chodi

  W piątek wszyscy zobaczymy czego nauczył Naszych piłkarzy trener Asensky, ja rozumiem że wynik w lidze to sprawa zawsze otwarta a I liga jest bardzo wyrównana, więc oczekuję od piłkarzy w tym meczu jednego..... że będą jeździć na dupach całe 90min , że dadzą z siebie 100% tylko tyle o aż tyle. Po meczu przyjdzie czas na rozliczanie. .....

 16. 28.07.17 10:13 chodi

  Okres przygotowawczy powoli dobiega końca, mam nadzieję , że zespół powoli się zgrywa. Przed Nami mecz z Bytovia , mecze z takimi przeciwnikami wygrywa się często ambicją i zaangażowaniem, po prostu trzeba walczyć na maxa , jeździć na d...ch całe 90min i zgarnąć 3pkt. Powodzenia TYLKO STOMIL!

 17. 26.07.17 20:42 chodi

  Ludzie spokojnie w tym sparingu grało 27 piłkarzy Stomilu.... trener ma teraz odpowiedni materiał do analizy. Teraz czas na wybór podstawowej 11 i ułożenie odpowiedniej taktyki pod przeciwnika.

 18. 24.07.17 22:05 chodi

  Witamy w Dumie Warmii! Powodzenia!

 19. 24.07.17 22:02 chodi

  Robi się ciekawie. Powodzenia!

Ocena komentarzy użytkownika

243   217   52.83%

chodi na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 21.08.08 17:21

Postów na forum: 20

Zobacz profil użytkownika