chodi - komentarze (3 w ostatnich trzech miesiącach)

  1. 21.06.26 19:42 chodi

    🤡… ciąg dalszy, miasto wojewódzkie kopie się po czole z Nidzicamj Gizyckami i Barczewami gdzie 100% zawodników to amatorzy chodzący do normalnej pracy 😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣…. Brawo piłkarzyki pięknie hańbicie ten klub i nazwę Stomil. Może zmieńcie ją bo to wstyd wycierać sobie buzię taka nazwą… Nie macie nic wspólnego z dawnym Stomilem.

  2. 11.04.26 20:32 chodi

    Pisą wygrała , jesteśmy liderem !!! Teraz pewnie jedziemy po swoje i awans !!! P.S. napiszcie do PZPNu i do 90 minut , żeby zmienili te dane.

  3. 11.04.26 18:17 chodi

    Napiszcie do 90minut.pl bo dali punkty dla OE i odwrócili wynik w drugą stronę :))))))

chodi

Zarejestrowany: 21.08.08 17:21

Ocena komentarzy użytkownika

891   1571   36.19%