chodi - komentarze (19 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 11.12.17 19:00 chodi

  Wyjazd wyjazdem .... co z nowym trenerem.... ??

 2. 03.12.17 10:34 chodi

  Momencik ale ktoś tu mija się z prawdą . O ile nigdy nie dyskutuję czy tytuł artykułu jest ok czy też nie o tyle teraz myślę że jest grubo przesadzony. .... po pierwsze od września mamy rekord opadów w Olsztynie licząc wstecz od 30 lat a po drugie śnieg spwodowal paraliż nie tylko miasta ale i regionu. Podtopienia Elbląga czy Pasłęka to nie przypadek..... sorry taki mamy klimat. Podobno delegat nic złego na temat organizacji i boiska nie napisał, problem był z padający śniegiem. ... czy jest wymóg podgrzewanej murawy ? Nie. Więc dla mnie nie ma tematu.

 3. 01.12.17 12:15 chodi

  To był jeszcze listopad, wystarczy zrobić zdjęcia , zobaczyć ile odbiorców jest bez prądu w woj. i napisać słynny komentarz "sorry taki mamy klimat". Nie panikujcie zagramy to na wiosnę!

 4. 30.11.17 23:05 chodi

  Panie prezesie, dziękujemy za wszystko co Pan robi dla klubu!. Mało jest takich osób jak Pan , które robiłyby tyle czasu charytatywnie za coś za co powinna być solidna płaca. Wielu osobom się to nie podoba, chociaż same potrafią tylko głupio klikać w klawiaturę plując jadem . Jako wieloletni kibic , bardzo za to Panu dziękuje SZACUN ( P.S. pamięć jest ulotna i dużo ludzi zapomniało już o akcji milion dla Stomilu, brak licencji , start z minusowym pkt etc etc etc ..... )

 5. 29.11.17 21:09 chodi

  Wygrajcie ten mecz nie tylko dla siebie. Zmieniam zdanie..... wygrajcie go aby utrzeć nosa Tym wszystkim malkontentom i znawcom footballu od siedmiu boleści. JESTEŚCIE lepszą drużyną niż Wigry i gramy u Siebie! Pokażcie to jutro na boisku, że OLSZTYN zasługuje na I ligę!!! Forza Stomil!

 6. 28.11.17 08:01 chodi

  Panowie co było to było. Albo żyjemy przeszłością albo odcinamy to co było poprzez dobry występ na zakończenie sezonu. 3 pkt i ciągle możemy uratować tą rundę. Nie takich tuzów jak Wigry już w tym sezonie goliliśmy , wraca Ramirez , wszystko w Waszych nogach ! Powodzenia ! Tylko Zwycięstwo OKS TYLKO ZWYCIĘSTWO!!!

 7. 25.11.17 08:32 chodi

  Darek - Mistrzostwo ! "witaj w domu Adaś " hahahahaha rozwaliles system ;))))

 8. 22.11.17 21:17 chodi

  * błąd - RZECZY

 9. 22.11.17 21:16 chodi

  Panowie piłkarze, przed Wami dwa bardzo ważne mecze.... Przypomnijcie sobie jak wyglądało przygotowanie do sezonu, ile było niewiadomych.... i to gdzie teraz jest Stomil a jest w miejscu , które przez sezonem znakomita większość brałaby w ciemno!. 42 pkt historycznie zawsze dawały utrzymanie w I lidze , czyli w jednej rundzie wypadałoby ugrać 21.... statystyki się nie oszuka , jedno zwycięstwo i mamy zrobione WIĘCEJ niż plan minimum!!! I co dalej..... dalej jest już przerwa zimowa a podczas tej przerwy , myślę , że wydarzy się BAAAARDZO WIELE CIEKAWYCH ŻECZY :) Oby samych pozytywnych, DAJMY SOBIE SAMI SZANSĘ!!! Stać Was na to , już wiele razy to udowadnialiście w tym sezonie, postawcie jeszcze tą kropkę nad "i" .... Ten jeden ostatni raz!

 10. 15.11.17 20:24 chodi

  o ale to bardzo ważny mecz, jedno zwycięstwo i mamy spokojną przerwę zimową. Panowie WARTO, 100% ZAANGAŻOWANIA!!! TYLKO STOMIL

 11. 12.11.17 17:43 chodi

  Ja powiem Wam , że Stomil w tym spotkaniu był o dwie klasy lepszy od Chrobrego .... i to jest najbardziej wkur...ce. Sami sobie strzelamy dwie bramki, jedną sędzia i Baranowski ( za co ten karny.... ??? ) i drugą po rykoszecie . I to by było na tyle jeżeli chodzi o Chrobrego. Cała pierwsza połowa i druga to Nasza dominacja ... pytanie więc czemu taki niesprawiedliwy wynik kończy to spotkanie. ... prośba do piłkarzy, przekujcie swoją złość w zaangażowanie w kolejnym meczu! Głowy do góry! Tylko STOMIL

 12. 03.11.17 20:20 chodi

  Zapamiętajcie ten mecz!!! Można wygrać na wyjeździe...?? Można!! Ile zaangażowania i determinacji Was to kosztowało?? .... i właśnie taki sam poziom zaangażowania ZA KAŻDYM RAZEM DA WAM ZWYCIĘSTWO!! BO W TEJ LIDZE WYGRYWA TEN KOMU BARDZIEJ ZALEŻY I TYLE! Poziom jest podobny kazdej drużyny co bezpośrednio odzwierciedla tabela. Teraz 4 mecze u siebie, zobaczcie co byłoby gdybyśmy wygrali chociaż dwa... Pierwsza trójka w zasięgu - I liga - liga cudów! :) BRAWO PANY! TYLKO STOMIL!

 13. 22.10.17 20:15 chodi

  Spokojnie Panowie , to , że przegrali wysoko może być wbrew pozorom bardzo dobre. Punkt zwrotny w Stomilu. Tabela jest splaszczona a my nie jesteśmy ostatnia drużyną, ba po dwóch wygranych z rzędu ktoś może powiedzieć, że jesteśmy pretendentem do awansu.... Tak oto właśnie Nasza kochana I liga , pełna cudów i niespodzianek :). Jakbyśmy przegrali nawet 10:0 to i tak mamy tele samo pkt w sumie co za porażkę 1:0 po wyrównanym meczu. Ale takie dwa "gongi" jak te na Śląsku, pokazują że czas na zmiany. Wystarczy wygrać 2 mecze , słownie DWA , mogą być u siebie i plan minimum Asensky wykonał - zebrał połowę pkt do utrzymania i skręcił drużynę na poczekaniu. Ale jego czas dobiega końca, mamy teraz licencję, piłkarzy, zaplecze treningowe .... potrzebujemy kogoś kto to dobrze poustawia i dołoży jakieś dwie trzy " cegiełki " od siebie - czytaj nowych piłkarzy a podziekuje w to miejsce paru "wsadom" do koszulek. Głowy do góry! Tylko STOMIL!

 14. 22.10.17 19:07 chodi

  Po ty meczu , może być już tylko dymisja! 8:2 oto co przywozi Stomil ze Śląska . Mieli wszystko, tydzień byli na miejscu , kibiców i tak się zaprezentować.... WSTYD! Może to i lepiej bo czy 1;0 czy 5 ;1 w plecy to i tak tyle samo pkt, a przynajmniej człowiek na oczy przejrzał... Z Wigrami powinien poprowadzić Stomil już inny szkoleniowiec a co poniektórym piłkarzom należy już podziękować, niech grają w Huraganach, Barczewach etc.

 15. 21.10.17 12:46 chodi

  Każda passa , ta dobra ale i ta ZŁA ma kiedyś swój koniec.... Panowie piłkarze , zagrajcie jak z Miedzią albo z Odrą , 100% zaangażowania!

 16. 19.10.17 07:34 chodi

  Spokojnie ludzie ,pamiętajcie o tym że GKS odrodzil się po meczu z Podbeskidziem . My nie widzieliśmy STYLU gry a to jest najważniejsze. Teraz gramy z Sosnowcem , klub stanął na wysokości zadania , zorganizował hotel dla piłkarzy, żeby nie musili tyle jeździć, kibice jadą w dużej liczbie.... Panowie piłkarze czas na Wasze pierwsze zwycięstwo na wyjeździe, jazda na du..ch od pierwszej do ostatniej minuty. W górę głowy i Tylko STOMIL!

 17. 15.10.17 09:07 chodi

  Prawda jest taka, że Stomil jest coraz mocniejszą drużyną i co najważniejsze opartą już nie na jednym czy dwóch , ale na kilku filarach. Teraz w każdej formacji mamy wyróżniających się piłkarzy ( Skiba, Bucholc, Lech , Ramirez , Siemaszko , Ziemann etc.) a czas gra na Naszą korzyść, jeżeli dalej cała drużyna będzie się tak rozwijała , to przyszłość będzie wyglądać coraz bardziej optymistycznie....:) W klubie chyba też jest nie najgorzej , skoro zatrudniony został prokurent , a za darmo na pewno nie będzie pracował - i bardzo dobrze, bo za odpowiednią pracę musi być odpowiednia płaca! Teraz oby przywieźć pierwsze zwycięstwo z tego długiego wyjazdu i będzie ok! TYLKO STOMIL!

 18. 24.09.17 08:17 chodi

  Cały dół tabeli wygrał .... Już mamy tylko 3 pkt nad strefą spadkową. Panowie piłkarze nie da się utrzymać ligi mając bilans na wyjeździe 0 wygranych ..... można było przywieźć chociażby remis i byłoby zupełnie inaczej a tak znowu trzeba spisać się na kolejny mecz.

 19. 23.09.17 15:47 chodi

  Trenerze nie ma co , gramy o 3 pkt, Nasze wyniki idą w świat, grajmy swoje a okazje przyjdą same

Ocena komentarzy użytkownika

264   259   50.48%

chodi na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 21.08.08 17:21

Postów na forum: 20

Zobacz profil użytkownika