kilabez - komentarze (4 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 18.02.18 14:21 kilabez

  Wiktor Biedrzycki man of the match! I to nie są żarty a fakt! Szywacz grał w masce która mu przysłoniła kąt widzenia, co i sam powiedział. Nie mamy co wieszać psów. Kupmy karnet zobaczmy każdy mecz a rzeczywistość okaże się całkiem inna...

 2. 17.02.18 21:49 kilabez

  Sparing naprawdę na plus Stomil kiepsko zaczął, pierwsza bramka stracona po stałym fragmencie (różny). Druga bramka to obroniony strzał przez Leszczyńskiego lecz wybita piłka trafiła na 5 metr pod nogi zawodnika przeciwnej drużyny. Szybkie dwa dzwony ustawiły wynik w pierwszej połowie. Druga połowa wyglądała dużo lepiej Skiba dopiero drugi sparing w bramce ale to klasa sama w sobie. Wszystko co miał to wybronił chociaż raz uratował go słupek. Cała drużyna dobrze się zaprezentowała. Moim skromnym zdaniem cel osiągniemy!

 3. 05.02.18 08:03 kilabez

  W sparingach bardzo fajnie się prezentuje, super piłki dogrywa po których padają bramki. Powodzenia Igor!

 4. 24.01.18 18:27 kilabez

  Pożyteczny sparing. Fakt że Drwęca ani razu nie zagroziła pod bramką Stomilu. Cały zespół dziś grał na plus, Szywacz dwie asysty przy bramkach Zachorskiego. Tomek pierwsza bramka zdobyta szczupakiem w bardzo ładnym stylu, druga po ładnej klepce. Piotr Głowacki dziś też dwie ładne asysty. Siemaszko bardzo aktywny mógł strzelić dwie (słupek). Bardzo fajna jednostka treningowa. Pewna wygrana i dobry prognostyk na przyszłość bo naprawdę bardzo fajnie to dziś wyglądało.

Ocena komentarzy użytkownika

11   17   39.29%

kilabez na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 17.02.10 16:39

Postów na forum: 2

Zobacz profil użytkownika