Biała Armia - komentarze (16 w ostatnich trzech miesiącach)

1. 25.04.18 00:05 Biała Armia

Szczególnie po 2-0 taka kontrola gry, że dzieci młodego pokolenia prosily ojca o apap.

2. 24.04.18 22:27 Biała Armia

Panowie ale nawet jak rozgrywają obrońcy nasi to zobaczcie że u nas nie ma pomocy tylko odrazu z obrony wszyscy chcą być napastnikami, nie ma pieniędzy komu rozgrywać. Jak idzie kontra że skrzydła to nasi idą w pole karne, zamiast biec. Tu trzeba grać w piłkę jak było do 2-0. A oni później na laurach stanęli. Z taką gra to już żadnego meczu nie wygramy. Prezes jak by miał jaja i w sercu Stomil to by w klubie porządek z nimi zrobił. Ale że jest tak, jak widać to dobrze nigdy nie będzie.

3. 11.04.18 09:09 Biała Armia

Niech napisze pismo jaka sytuacja w klubu. Gdzie sponsorzy, nie mówię o jakiś wielkich ale tych co by dawali co miesiąc nawet po 1 tys złotych. Napewno tacy by się znaleźli

4. 11.04.18 09:07 Biała Armia

Trzeba biegać i walczyć! Zagrać na dwóch napastników Siemaszko z Mietnicki. Hiszpana zmienić bo na całe mecze to on nie nadaje się. Z każdym meczem coraz wolniejszy. Strombecki od pierwszych minut.

5. 28.03.18 14:33 Biała Armia

Tu cały czas będą problemy.! Do póki nie zmieni się prezes który będzie pracował dla klubu poważnie. To cyrki cały czas będą w klubie.

6. 18.03.18 10:23 Biała Armia

Piotrek Głowacki niby szybki ale jak kontra szła to nie zabierał się szybko. Jak miał piłkę to albo w obronie albo piłka wrzucone gdzieś w niebo. On może by dobry był by na zmęczonych obrońców. Lech z piłką chodzi nie biega. Siemaszko osamotniony to co on ma grać w ataku. Strzałow z daleka brak cały czas. Bieda. Już 3 punkty uciekły co do utrzymania. Walka o branże?!

7. 18.03.18 10:13 Biała Armia

Właśnie strzelać. A z daleka ja chyba żadnego strzału nie widziałem.

8. 18.03.18 07:30 Biała Armia

Trener musi nauczyć ich wyjścia do końca kontry. Bo fakt stwarzają ale jeden biegnie a dwóch nie daje rady dobiec. Albo pomysłu nie ma. Już jedne 3 punkty odleciał.

9. 17.03.18 21:00 Biała Armia

Jaki Prezes tacy piłkarze!

10. 04.03.18 17:50 Biała Armia

WEŁNICKI dwie piłki za kołnierz dostał. Bucholc słaby mecz. Mosakowski wmiare dobry występ. Paweł Głowacki skupił się na wybijaniu piłek daleko (bardzo słabe ogniwo) z Ruchem nie powinien wyjść w 11sce. Biedrzycki szału nie było piłka nie umie pograć. Głowacki Piotrek wogole gościa nie było, człowiek nie na 90 minut, zero akcji skrzydłem. Też nie widzę go od pierwszych minut z Ruchem. Lech też nie obecny szczególnie druga połowa. Nie miał z kim poklepac piłka. Biedrza i Głowacki Paweł nie chcieli znim popykac piłka. Zieman jedyny plus w składzie. Widać chce biegać próbuje z piłką coś wogole zrobić. Siemaszko oprócz tej jednej akcji wogole gościa nie było. Nikt mu nie pomagał w ataku. Nawet Lech nie próbował z nim pograć. Ramirez gościu powinien grać od pierwszych minut tylko z kim ma grać, z kim ma popykac piłka. Zero grania piłka, to nie była gra w piłkę nożna, oczy bolały. Były kilka tam razy że można było z kontra wyjść ale wszyscy sobie chodzili. Zero szybkości!! Nie umieją wychodzić z kontra.

11. 27.02.18 09:00 Biała Armia

Fajnie ze w hali, że tyle imprez. Ale brak jakiegoś marketingu zachęty. Nic nie jest robione medialnie żeby kibiców zachęcić i nawet zwykłych ludzi. Koszykarze też napewno przyjdą bo przyjdą żyć napewno nie będą tym. Jak taka jest relacja między prezesem a sekcja koszykówki. Po co on brał tak naprawdę sekcje tą żeby rozpadła się. Bo idzie w tym kierunku.

12. 21.02.18 18:54 Biała Armia

Pytanie jest takie czemu prezes milczy??

13. 04.02.18 18:24 Biała Armia

Czas zacząć od tego meczu grać już pewna obrona co ma być na ligę. Bo fatalnie środek obrony wychodzi. Trzeba szukać środka pomocy defensywe.

14. 03.02.18 18:37 Biała Armia

Dwie bramki stracone pokazuje jak gramy w obronie i środek pomocy. Tu trzeba człowieka z jajami na tych pozycjach. A tu nic zero sprytu null... Samymi skrzydłami nie wygramy. Cała liga zna nasze mankamentem i dobre plusy.

15. 30.01.18 07:31 Biała Armia