Biała Armia - komentarze (7 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 18.11.17 04:16 Biała Armia

  Tu trzeba od podstaw klub budować. I to już teraz poprzez roszady na stolku. Bo kolejne miesiące idą a tu nic w stronę nowych sponsorów.Budimex zaraz skończy się umowa i będzie dupa chyba że będą dalej miasto dawać zlecenia im. Nawet małe firmy do nas niechca przyjść. Jak z tym porządek nie zrobi się będzie płacz. Już teraz trzeba trenera zatrudnić niech oceni których widzi w składzie a resztę won. I pomału już zaczynać szukać zmocnien,testować. Tu nie ma już czasu na pierdoly. Bo w tym klubie to najbardziej szkoda ludzi z Socios Stomil.

 2. 16.11.17 17:26 Biała Armia

  Nasi skrzydlowi pomocnicy powinni wyżej grać,łamać skrzydła szukać strzału, mamy 4 szybkich skrzydłowych. Niech zieman tanczyk zagrają na pełnych obrotach 45 minut i dać drugą połowę głowackiego i zająć. Tylko zająć musi grać tak ja z Opolem. Dzięcioł niech zagra, strombecki bo Biedrzycki niestety ale słabo gra.

 3. 12.11.17 19:45 Biała Armia

  Co to miało być. Jak można przegrać mecz z drużyną która sama nic nie grała tak naprawdę. Trener kolejny który myśli nie wiadomo o czym, gdzie zmiany. Siemaszko odcięty był, Tqnczyk nie istniał, Biedrzycki....... Rozumiem przegrany mecz po dominacji gości ale tu nawet w 15%tego nie było.

 4. 12.11.17 14:00 Biała Armia

  Grać odważnie, zmuszać przeciwników do szybkiej decyzji gry piłka i będzie dobrze. Skrzydlowi pomocnik powinien bardziej łamać skrzydła.

 5. 09.11.17 11:37 Biała Armia

  Testujemy kolejnego zawodnika po co? Ja rozumiem słabe wyniki. Ale tu trzeba z głową robić transfery. Mamy tu przykłady sporo piłkarzy a niektórzy nie grają wogole. Budżet nie mamy spory. Ledwo się toczy finansy, spłacaja długi jeszcze. A sponsorów nowych nie ma i nie widać. Trzeba z głową umysłem to robić. Strombecki nic nie grał, Zahor, Aboot,Dzięcioł mało gra, Zająć tu chłopa więcej szans powinien dostawać, Głowacki stary nic tu widział bym go bardziej jako dyrektor klubu,Miszczuk. Tu ile kasy idzie już w błoto. Martwi mnie środek obrony słaba jest. Kasa ucieka.

 6. 25.10.17 14:45 Biała Armia

  Wiadomo transfery trzeba w zimę ale z głową i nie na ostatni gwizdek. A drugie skąd klub weźmie pieniądze. Bo sponsorów niema a tych co mamy to już napewno poszły zostało te co będą z miasta a co dalej?!

 7. 24.10.17 20:14 Biała Armia

  Strombecki to piłkarz na jakiej pozycji gra. W sensie przypisana mu. Bo z grą teraz mało można powiedzieć. . Ktoś wie?

Ocena komentarzy użytkownika

12   11   52.17%

Biała Armia na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 23.09.12 18:42

Postów na forum: 48

Zobacz profil użytkownika