janadam - komentarze (4 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 13.03.18 16:07 janadam

  Nie będę odnosił się do felietonu bo nie ma do czego ot przykre fakty o sytuacji Stomilu. Niestety nasz klub na tle całej ligi wygląda tak jak nasz przedstawiciel na tle panów z PZPN co w felietonie zaznaczono. Chciałem odnieść się do dwóch innych kwestii. Po pierwsze filmik o kulisach meczu Stomil – Ruch i konferencji samorządowców z PIS. Oglądając ten filmik łzy miałem w oczach , ogarniała mnie złość i smutek, że kibice innej drużyny naśmiewają się i poniżają mój ukochany klub. Jednak po chwili refleksji doszedłem do wniosku, że gdyby nie ten ironiczny ton tego filmiku to można by im podziękować. Pokazali przecież jak nas widzą i oceniają inni, że na tle piłkarskiej Polski wyglądamy tak ubogo ze nic tylko się nad nami litować. Mam nadzieję , że władze naszego miasta zdaja sobie sprawę z tego, że tan filmik będzie krążył po całym kraju i rozsyłał przekaz o nieudolnych rządach władców Olsztyna, że tu nie szanuje się tysięcy kibiców w różnym wieku od dzieci po babcie i dziadków, że obiekty sportowe w Olsztynie to stare rozlatujące się budowle (nie tylko stadion) bo tu sport jest niemile widziany. Każdy kto ma choć troszkę oleju w głowie to wie, że od zarania dziejów sport jest nieodzownym czynnikiem życia ludzkiego i jest potrzebny do normalnego funkcjonowania tak jak powietrze i jedzenie. Odnośnie konferencji samorządowców z PIS to chciałbym napisać tylko jedno. Szanowni Państwo bardzo ale to bardzo chciałbym uwierzyć, że Wasze intencje są szczere , przecież tragiczna sytuacja w Stomilu jest nie od dzisiaj a to, że zbliżają się wybory to tylko zbieg okoliczności.

 2. 12.03.18 08:25 janadam

  Gdyby działacze i trener Ruchu szanowali swoich kibiców to zdecydowaliby się rozegrać ten mecz. Boisko nie było idealne ale można było grać. Stomil był gotowy do rozegrania spotkania. To Ruch nie chciał grać licząc na punkty przy zielonym stoliczku. O jakim szanowaniu swoich kibiców oni mówią??!!!

 3. 13.02.18 16:11 janadam

  Facet już drugi sezon próbuje na "krzywika" przechować się w Stomilu nie dając nic w zamian. To co wyprawia to są publiczne kpiny ze Stomilu i kibiców.

 4. 23.12.17 20:07 janadam

  Wszystkim bez wyjątku życzę wesołych Świąt Bożego Narodzenia, a nadchodzącym Nowym Roku trenerom życzę owocnej pracy, zawodnikom sportowej ambicji, a nam kibicom pozytywnych emocji.

Ocena komentarzy użytkownika

19   26   42.22%

janadam na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 13.06.14 18:33

Postów na forum: 0

Zobacz profil użytkownika