janadam - komentarze (5 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 15.08.17 12:22 janadam

  Bardzo dobrze ze jest w Olsztynie bo będzie miał okazję pokazać swoje umiejętności. W jednym z wywiadów wyraźnie powiedział że jego celem jest ekstraklasa. Więc kibicujmy mu żeby ten cel osiągnął bo to będzie z korzyścią dla Stomilu. Więc nie rozumiem tommy1976 Twoich dziwnych wywodów.

 2. 12.08.17 12:12 janadam

  Cieszy zwycięstwo oraz poprawa jakości gry. Przestrzegałbym jednak przed huraoptymizmem z Ruchem. Co prawda przegrali dwa mecze po 01 ale grają ciekawą piłkę(oglądałem obydwa w TV). Pamiętajmy, że ze Stomilem będą mogli już grać w wzmocnionym składzie.

 3. 09.06.17 22:40 janadam

  Po wysłuchaniu rozmowy Pana Tyszkiewicza z Panem Dyrektorem OSiR-u w programie Opinie(http://olsztyn.tvp.pl/32705631/7617 ), można by stwierdzić, że wszystko jasne. Przecież Pan Dyrektor to człowiek z innego świata a już na pewno nie funkcjonuje w świecie XXI wieku. Stwierdzenie, że nie wiadomo czy da się zakończyć budowę boiska treningowego dla pierwszego zespołu dyskwalifikuje go jako dyrektora i kompromituje na cały kraj. Na Boga przecież Olsztyn to duże miasto wojewódzkie a nie jakieś maleńkie miasteczko !!!! Niech Pan dyrektor wraz z władzami ratusza wyruszą w Polskę do tych właśnie małych miasteczek i popytają jak buduje się stadiony piękne małe kameralne, których powstaje coraz więcej. Kiedy przejeżdżam kilka razy w tygodniu obok nowego piłkarsko-lekkoatletycznego stadionu w Sztumie (8 tys. mieszkańców !!!!) to aż krzyczeć się chce - dlaczego nie w Olsztynie!! Jeśli ktoś nie rozumie, że poprzez sport można promować i rozwijać miasto i region, to jest zwykłym głupcem !!! a tych którzy krzyczą, że nie warto inwestować pieniędzy dla grupki chuliganów ( bo i takie teksty czytałem) to pomimo moich 60 lat mam ochotę kopnąć w dupę. Mam jednak nadzieję graniczącą z marzeniem, że już niedługo kiedy wybiorę się w moje rodzinne strony to będę miał okazję obejrzeć mecz Stomilu na normalnym pięknym stadionie, siedząc wśród wspaniałych kibiców naszej drużyny. Przecież warto wierzyć i marzyć tego nikt nam nie odbierze.

 4. 26.05.17 10:50 janadam

  Pytanie kto z ambitnych piłkarzy będzie chciał grać w drużynie która już przed startem skazana jest na spadek? Przykre

 5. 26.05.17 10:47 janadam

  Punktow na minusie będzie minimum 6 to oczywiste. Dla Stomilu jest to rownoznaczne ze spadkiem

Ocena komentarzy użytkownika

13   16   44.83%

janadam na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 13.06.14 18:33

Postów na forum: 0

Zobacz profil użytkownika