janadam - komentarze (5 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. dzisiaj, 13:09 janadam

  Kraczunowowi to trzeba pokazać która jest bramka przeciwnika bo ciągle strzela do swojej. Dobrze ze Skiba to wybronił. Ale trzeba przyznać ze strzelał w same okienko.

 2. 23.03.19 18:51 janadam

  Wielkie brawa za walkę do końca. Z całym szacunkiem dla Igły ale po jego zejściu gra zaczęła inaczej wyglądać. A tak z innej beczki to wreszcie ktoś pomyślał i kamery ustawił z przeciwnej strony boiska i w Tv wyglądało to nie najgorzej.

 3. 06.03.19 16:14 janadam

  Epitetami i prostactwem nie zdobędziemy przychylności i sympatii Olsztynian a powinno chyba nam wszystkim na tym zależeć. Więc kultura Panowie, uśmiech i głośny doping na stadionie. Z kibicowskim pozdrowieniem. janadam

 4. 17.02.19 21:50 janadam

  Pan Prezydent mówi dużo ale tak żeby nic nie powiedzieć konkretnego (Skąd ja to znam (mam 62 lata). Panie Prezydencie w Katowicach tez są szkoły które miasto finansuje i tez są inne instytucje społeczne finansowane przez miasto w kwotach nie mniejszych niż w Olsztynie. Używał Pan często słowa " pieniądze podatników" a kilka tysięcy kibiców na stadionie i wiele tysięcy kibiców poza stadionem to nie podatnicy??? Obym się mylił ale "wiało" od Pana wyraźną niechęcią do Stomilu. przykro to mówić ale tkwi Pan jeszcze w innej epoce... i nie ma Pan żadnego pomysłu na wypromowanie regionu w ogóle. Pozdrawiam Kibiców Stomilu wszystkich tych z Olsztyna i tych z innych miast Polski.

 5. 17.02.19 20:14 janadam

  Smutno mi po wysłuchaniu tej audycji w radiu Olsztyn. Pan Prezydent mówi dużo ale tak żeby nic nie powiedzieć konkretnego (Skąd ja to znam (mam 62 lata). Panie Prezydencie w Katowicach tez są szkoły które miasto finansuje i tez są inne instytucje społeczne finansowane przez miasto w kwotach nie mniejszych niż w Olsztynie. Używał Pan często słowa " pieniądze podatników" a kilka tysięcy kibiców na stadionie i wiele tysięcy kibiców poza stadionem to nie podatnicy??? Obym się mylił ale "wiało" od Pana wyraźną niechęcią do Stomilu. przykro to mówić ale tkwi Pan jeszcze w innej epoce... i nie ma Pan żadnego pomysłu na wypromowanie regionu w ogóle. Pozdrawiam Kibiców Stomilu wszystkich tych z Olsztyna i innych miast Polski.

Ocena komentarzy użytkownika

29   44   39.73%

janadam na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 13.06.14 18:33

Postów na forum: 0

Zobacz profil użytkownika