Maks - komentarze (11 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 14.12.17 15:47 Maks

  #jacekoks - Zgodzę się z Tobą że stadion jest potrzebny i konieczny od zaraz - a w zasadzie od 15 lat mniej więcej. Natomiast jeśli chodzi o klub biznesu to widać że nie wiesz o co biega w tym temacie. W skrócie to klub w którym cyklicznie spotykają się właściciele / przedstawiciele różnych firm i tych małych i tych dużych celem napędzania wzajemnie swoich biznesów poprzez tzw marketing szeptany - polecenia, szukania nowych kontrahentów, partnerów, pracowników, pomysłów itp itd. w zamian że należą do takiego kluby płacą składki organizują różne eventy tematyczne itp. Składki w zależności od klubu biznesu i prestiżu mogą sięgać nawet 5 tyś. zazwyczaj jednak jest około 1 - 3 tyś. rocznie ( jak na nasze realia) oprócz tego taka firma mała czy duża może dodatkowo wspierać klub finansowo czy bezgotówkowo. Korzyści dla klubu to składki, potencjalni sponsorzy / partnerzy, ocieplanie wizerunku itd. Nie trzeba się koniecznie spotykać w saunie to nie taki klub biznesu... :)

 2. 13.12.17 21:17 Maks

  Jeśli chodzi o Klub Biznesu to sam znam 4 firmy które z marszu by w to weszły i uczestniczyły by płacąc składki jeżeli z głową by to funkcjonowało, a myślę że takich firm w Olsztynie i okolicach znalazłoby się sporo. Podejrzewam, że ten temat zszedł na plan dalszy i kiedyś ruszy, bo szkoda by było gdyby np. AZS zgarnął ten potencjał.

 3. 13.12.17 20:17 Maks

  Zastanawiam się który trener będzie na tyle odważny, żeby tutaj przyjść :) zresztą czy się uda czy nie, to kasa będzie na koncie prędzej czy później. Jak ktoś przyjdzie do końca roku to będę miał do niego ogromny szacunek, oczywiście mowa tu o trenerze z doświadczeniem z ekstraklasy, a nie AŁ, czy kogoś kto nie wychylił nosa z 3 ligi. Do tej pory siedziałem cicho - niczym prezes :) wolałem bardziej wspierać i chwalić niż hejtować czy narzekać i mimo że jestem na co dzień mega optymistą to moja nadzieja na normalność w tym klubie zaczyna umierać. Może i Prezes chce dobrze i widzi już oczyma wyobraźni Stomil w rozgrywkach Ligi Mistrzów, ale z tym tempem załatwiania spraw to w 2082 roku otrzemy się dopiero o awans do ekstraklasy. Poza tym podobno Prezes spółki miejskiej otrzymuje kasę 3-4 tyś ( nie znam dokładnej kwoty i nie chodzi mi o to żeby zaglądać komuś do kieszeni) to zamiast brać to zatrudniłby jakiegoś kierownika za tą kasę który za niego by to ogarniał bieżące sprawy klubu, nadzorował pracę administracji i innych pracowników pilnował terminów itp. lub można by było zatrudnić jakiegoś handlowca na cały etat który jeździłby po firmach małych i dużych zachęcając do wsparcia Stomilu. były przecież takie foldery przygotowane - zostań sponsorem Stomilu - czy jakoś tak.

 4. 07.12.17 11:17 Maks

  Jak to mówią - rychło w czas...

 5. 24.11.17 22:19 Maks

  Asenski powinien zostać do końca rundy, Głowacki (starszy) powinien zostać wydalony ze Stomilu bo podobno sieje ferment i sam się wybiera do składu. A. Łopatko nie powinien ponownie zostawac Trenerem Stomilu - może za kilka lat ale nie teraz, teraz potrzeba kogoś z dużym doświadczeniem, kto przyciągnie do Stomilu że 3-4 dobrych graczy 2 obrońców, pomocnika na środek i napadziora.

 6. 24.11.17 22:04 Maks

  I tak nie spadną, Stomil zajmie 10 miejsce na koniec sezonu.

 7. 20.11.17 16:09 Maks

  Przynajmniej odchodzi z honorem bez psioczenia i zbędnego płaczu połączonego z lamentowaniem, Dzięki i powodzenia Panie Tomaszu Asensky.

 8. 03.11.17 20:13 Maks

  Gratulacje, teraz 4 mecze w domu do wygrania i będzie git.

 9. 09.10.17 16:36 Maks

  Gratulacje Panowie !

 10. 05.10.17 12:22 Maks

  Co za głupia mentalność - brak sponsora źle - przychodzi sponsor bogaty, to też nie dobrze, bo jest taki czy owaki, ma złą opinię i na pewno zaraz będzie brudził... Weźcie się ludzie w końcu ogarnijcie!!! bo takie gadanie bardziej szkodzi niż pomaga... Kto następny przyjdzie skoro hejtują ludzi - klubu na który chcę wykładać kasę? Gratulację dla Pana Roberta za zdobycie tak dużego sponsora. Firmie Energa życzę owocnej współpracy i dzięki że jesteście z nami i wspomagacie młodych wychowanków.

 11. 29.09.17 15:59 Maks

  Szmit akurat dzisiaj podał się do dymisji i nie jest już Wiceministrem infrastruktury. Więc akurat może narazie wpadnie na prezesa Stomilu :) a potem na prezydenta Olsztyna i wtedy stadion powstanie :). Rzeczywiście często go widać na meczach Stomilu i to od wielu lat, a nie tylko przed wyborami.

Ocena komentarzy użytkownika

73   43   62.93%

Maks na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 16.08.05 17:17

Postów na forum: 58

Zobacz profil użytkownika