1/4 finału MPJM: Brawo Żwir, brawo drużyna!

15.06.11 16:42   em, mmks   0

Młodzi piłkarze OKS-u 1945 Olsztyn wygrali 2:1 (1:1) w pierwszym meczu 1/4 finału mistrzostw Polski juniorów młodszych ze Stalą Mielec. Obie bramki dla naszego zespołu zdobył Karol Żwir.

Olsztynianie objęli prowadzenie w 5. minucie za sprawą Karola Żwira. Goście do wyrównania doprowadzili trzynaście minut później, kiedy to Jakub Mokrzycki najlepiej zachował się w polu karnym po rzucie rożnym i pokonał Bartosza Dzikowskiego. W drugiej połowie meczu kibice zgromadzeni na boisku na Dajtkach zobaczyli tylko jednego gola. Zdobył go niezawodny Karol Żwir, który pewnie wykorzystał rzut karny.