97' Koniec meczu.
86' Tomasz Zając za Adriana Karankiewicza. 1
82' Lukas Klemenz podwyższa na 3:1... 89
75' Tomasz Zahorski wchodzi za Grzegorza Lecha. 1
68' GOOOOL! Artur Siemaszko z karnego strzela kontaktową bramkę! 1

Artykuł

Tomasz Asensky, fot. Artur Szczepański

Tomasz Asensky, fot. Artur Szczepański

Asensky: Przegraliśmy mecz głównie jakością ofensywy

19.10.17 00:29   kyn   6  

Po meczu Stomil Olsztyn - GKS Katowice o komentarz poprosiliśmy olsztyńskiego trenera Tomasza Asenskiego.

- Przegraliśmy mecz głównie jakością ofensywy, szczególnie jakością, bo finalnie przełożyło się to na zdobycie pierwszej bramki przez przeciwnika. Straciliśmy ją w niefortunnym momencie, bo pierwsza połowa praktycznie dobiegała do końca. Zrobił się problem, bo czas miał pracować na naszą korzyść i nie tracąc gola nasze szanse zwiększyłyby się wychodząc po przerwie. Skorygowaliśmy pewne rzeczy i nieźle rozpoczęliśmy druga połowę, konsekwentnie dążąc do zmiany wyniku, aczkolwiek bramka z kategorii łatwych pogrążyła nas. Trudniej się było podnieść, ale nie poddaliśmy się i staraliśmy się odrabiać wynik. Nadarzyła się ku temu okazja, rzut karny po zgraniu ręką. Siemaszko go wykorzystał i wydawało się, że znów jesteśmy na fali. Przeciwnik popełniał błędy, wyrównująca bramka wisiała w powietrzu, niestety stały fragment, pojawiła się dekoncentracja, piłkarze, którzy mieli powierzone obowiązki w defensywie nie byli skuteczni i zostawiliśmy krycie. Niepilnowany Klemenz z bliskiej odległości strzelił bramkę i ten mecz zrobił się na tyle trudny, że nie potrafiliśmy z tego wyjść.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Tomasz Asensky, GKS Katowice, wypowiedź, komentarz po meczu, I liga


Komentarze

 1. 20.10.17 05:00 arek0311

  Czas działa na korzyść Asenskego zawsze to jakaś kasa na konto wpływa bo kto inny by go zatrudnił...

 2. 19.10.17 14:30 Wielki Stomil

  czas miał pracować na naszą korzyść i nie tracąc gola nasze szanse zwiększyłyby się wychodząc po przerwie - o i cala taktyka pierwszoligowego trenera nie stracic bramki wpierwszej polowie moze w drugiej dadza karnego to strzelimy i jakies pkt beda. kurwa pilkarzami rzuca na pozycjach jak ryba na zylce daj kurwa spokoj gosciu

 3. 19.10.17 13:53 ARES

  Może poczekajmy do niedzieli i wtedy wyciągnijmy wnioski (choć są oczywiste)

 4. 19.10.17 12:06 B5

  I tu w zupełności zgadzam sie z ojcem dyrektorem.

 5. 19.10.17 11:46 Dyrektor OKS 1945

  trener powinien odejść ale nie sam tylko w pakiecie z borowiczem

 6. 19.10.17 09:05 krzyżak

  Panie trenerze. Może już czas powiedziec prawdę w oczy, podjąć męską decyzję i przyznać się, że trenerka na I ligowym poziomie to dla Pana za duże wyzwanie. Przynajmniej na tą chwilę. Nawet poprzedni trener, ulubieniec Dyrektora i Edwarda, który został zwolniony, potrafił, szczególnie na poczatku sezonu, przywieść kilka punktów z wyjazdu. A za Pana kadencji to oprócz jednego 0:0, to wszystko w plecy i zawsze po 3 bramki stracone. A Pan wciąż bajki, że czas działa, będzie działał, na nasza korzyść.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!