krzyżak - komentarze (24 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. dzisiaj, 08:42 krzyżak

  Panie Piotrze. Politycy przychodzą i odchodzą. A Stomil jest z Nami od ponad 70 lat. Grzymowicz jest teraz, a za rok może go już nie być. Pan będzie ze Stomilem wtedy? Bo ja będę. Przyjdzie następny fan antyfutbolowy? Może tym razem olsztynianie pomyślą dwa razy zanim oddadzą swój głos w wyborach. Kto zapłaci profesjonalnemu managerowi? A co, klub jest bankrutem? Mamy kasę od np. Budimexu. Warto by ją zainwestować w kogoś, kto wie co i jak, umie się poruszać w świecie finansów, a kwestie czysto piłkarskie powierzy osobom kompetentnym, które będzie sukcesywnie rozliczał. Tylko trzeba chcieć. I działać a nie płakać i wiecznie narzekać

 2. dzisiaj, 06:18 krzyżak

  Tobie Emilu, mi i wielu innym osobom zalezy na tym klubie. Ale niestety jest garstka osób którzy Stomil traktowali i traktują jako ciepła posadka, przechowywania czy prywatny folwark. I co gorsza mimo ze sa one w mniejszości teoretycznie mogą więcej niż my. I dopóki we władzach klubu nie zasiądzie prawdziwy pasjonat lub manager z krwi i kosci to tu sie nic nie zmieni.

 3. 14.02.18 07:34 krzyżak

  Czyżby ZUS zakwestionował Abbotta zwolnienie?

 4. 12.02.18 12:49 krzyżak

  Tak czy siak należałoby rozwiązać z nim kontrakt w razie możliwości. W jego miejsce lepiej jak by nawet jakiś junior trenował z pierwszym zespołem. Większy byłby pożytek.

 5. 12.02.18 12:47 krzyżak

  Co jest. Zmieniliśmy trenera i już chcą Nas pokazywać???

 6. 07.02.18 07:24 krzyżak

  Ale po co ten Abbot? Ani kondycji ani honoru. Niech nie zabiera miejsca innym oraz nie wyciąga kasy z naszego i tak szczupłego konta.

 7. 03.02.18 21:06 krzyżak

  Dokładnie. Abbot powinien być definitywnie odstrzelony. Skoro nie może się przygotowywać do rundy to jaki z niego będzie później pożytek?

 8. 17.01.18 09:54 krzyżak

  Ukarali klub za to, że zarządzający nim nie respektują umów, które samo podpisują. Mieliśmy niedawno zarząd, który zrobił ogromne długi, stosował totalną prywatę co zostało im udowodnione. Ale nie ponieśli oni ŻADNYCH konsekwencji. Więc jak ich następcy mają działać dla dobra klubu skoro ewidentne zaniedbania nie niosą za sobą żadnych konsekwencji.

 9. 12.01.18 07:46 krzyżak

  Dobrze, że nie jest źle. Ale o jakie zadłużenie chodzi i skąd się wzięło? Brak na bierżące pensje?

 10. 05.01.18 11:27 krzyżak

  TheCross dobrze mówi. Stomil teraz jest spółką, annie jak wczesneij stowarzyszeniem. Zasady zwalniania, mianowania prezesa sa ściśle określone. A tu w komentarzach kazdy może sobie pisać co chce. NIkt oprócz kibiców tego nie czyta. Borkowski może złożyć dymisję, ale prezydent miasta może jej nie przyjąć. Dyrektor też, możesz przestac pisać ale jakoś wciąż tu jesteś. Ale ja mam inne pytanie. Kto za niego? I czy prezydent miasta sie zgodzi. Bo gdyby nie to to sam bym zgłosił swoja kandydaturę. Ale jestem za cienki w uszach oraz nie jestem z tej ekipy co trzeba.

 11. 05.01.18 07:39 krzyżak

  Z Panami Abbot i Zahorski to możnaby rozwiązać kontrakty. Nic nie pokazuja a tylko miejsce w kadrze zajmuja oraz drenują klubową kasę.

 12. 04.01.18 07:30 krzyżak

  Drogi Panie Dyrektorze nieistniejącego klubu. Nie dziw, że został Pan ze Stomilu wyrzucony. Po Pana licznch wpisach widać, że nie potrafi merytorycznie rozmawiać, a tylko powtarza wciąż te same utarte frazesy. Abstrachuje juz od tego, że każdy temat zaśmiecany jest licznymi, nic nie wnoszącymi wpisami. Tak, jak by to było pisane na ilość, a nie na jakość. Kolejna rzecz. Nic się Pan nie uczy i nie potrafi wyciagac logicznych wniosków. Skoro prezes Borkowski przez całą swoja prezesurę nie znalazł żadnego sponsora, nie informuje kibiców ani mediów odnosnie sytuacji w klubie. Skoro w samym klubie jest totalna amatorszczyzna i chaos, nikt nic nie wie, za nic nie odpowiada. To nie ma co oczekiwać, że nagle, jak w kalejdoskopie wszystko się zmieni o 180 stopni. Więc prosze nikogo nie obrażać i zacząc pisać mertorycznie. A jak marzy się Panu powrót do władz klubu to niech Pan zacznie działać a nie ujada w komentarzach. Pozdrawiam.

 13. 28.12.17 16:30 krzyżak

  Na jakiej podstawie walkower? To były przyczynie od klubu niezależne: obfite opady śniegu. Przeciez nawet jak stadion narodowy zalało to nie było walkowera. A to była o wiele większa ranga spotkania, i bardziej poteżny zarządca od naszego osiru.

 14. 23.12.17 09:00 krzyżak

  Niestety kilka osób nie jest w stanie, po wywaleniu ich ze Stomilu, odnaleść się w rzeczywistości. I usilnie próbuje wmówić, że za ich władzy było najlepiej. Krtykują wszystko i wszystkich, nie ważne co. Oni wyznają zasadę, "kłamstwo powtarzane wielokrotnie z czasem staje się prawdą". I będziemy jeszcze baaardzo długo świadkami ich mowy nienawisci. Ważne by ich olewać, a młodych uświadamiać kim ci ludzie są i co złego zrobili. A co do trenera, to mi osobiście się marzy abśmy mieli jednego nie na rundę tylko na kilka lat. Tak by mógł ten zespół zbudować i rozwijać. I wymieniać słabe ogniwa (jak drużynie nie idzie to nie zawsze wina trenera, czasem zawodnicy nie chcą goscia bo za dużo wymaga).

 15. 20.12.17 07:51 krzyżak

  Każda inicjatywa promująca Stomil powinna spotkać sie z kibicowskim uznaniem. Sądzę, że Kot też jest zadowolony z tego faktu. Tylko, że bardziej złości go nieudolność i ignorancja władz klubu. Bo każdy z nas wolałby poznać nazwisko nowego trenera, plany obozu przygotowawczego, plan sparingów. Uzyskać informacje od prezesa w związku z obecnością Łopatki w klubie. Czy w końcu poznac prawdę o prezesie i jego planach na przyszłość klubu. A tu dostajemy info, o napoju energetycznym. Bez info gdzie kupić, za ile i ile Stomil z tego będzie miał. PS do Emila. Jakiś czas temu zbanowałeś gościa za stwierdzenie, że Stomil jest nieważny (czy coś w ten deseń). Czy mógłbyś zrobić porządek z tym dyrektorem? Już nie chodzi o treść jego wypowiedzi ale ich ilość. Pisze po kilka wpisów jeden po drugim zaśmiecając komentarze. Pozdrawiam

 16. 18.12.17 20:04 krzyżak

  Czyli co, teraz będzie nagonka na nowego trenera bo ... przez 2 lata nie miał pracy? Weźcie Wy się zastanowcie czego oczekujecie od życia. Będzie takie czy inny trener? Super. Byle nie amator Łopatko. Zobaczymy co osiągnie. I mam takie pytanie do tych wszystkich mądrali. Czy oprócz pisania i wymądrzania się tu w komentarzach zrobiliście coś więcej? Bo śmiem twierdzić, że pernamentne narzekanie na wszystko to szczyt waszych możliwości.

 17. 15.12.17 12:16 krzyżak

  Rozliczenie towarzystwa? Na jakim ty świecie żyyjesz? Po `89 roku politycy wciąz kłamią, obiecują wszystko wszystkim, kręcą, mataczą, robią niepojete dla nas malutkich wałki i przekręty i nikt nigdy ich nie rozliczył. Bo system jest tak skonstruowany żeby ci co mają dalej byli na stołkach nawet jak nie dostana najwięcej głosów. Jedyne wg mnie szanse na zmiany to zebrać sie i razem wystartować w wyborach i mieć swoich przedstawicieli. Ale ludzi świezych, a nie starch pierników, którzy zmienią sposób patreznia na świat byle tylko utrzymać sie na stołku.

 18. 14.12.17 11:47 krzyżak

  Sam nowy stadion sprawy nie załatwi. Poprawia sie tylko warunki gry dla zawodników. I przez jakiś rok wzrośnie frekwencja na meczach. Ale patologia olsztyńska jak była tak bedzie. A klub biznesu to bardzo dobra sprawa. I śmiem nawet powiedzieć, ze przy odpowiednim marketingu i podejściu mógł by wybudować stadion. Trzeba tylko ciężkim prawy i profesjonalnego podejscia

 19. 12.12.17 13:46 krzyżak

  Łopatko będzie trenerem. Ma mocne plecy. Nawet złamanie PZPNowskiego zakazu prowadzenia dwóch drużyn w jednej rundzie mu nie zaszkodzi.

 20. 08.12.17 17:19 krzyżak

  Niestety ale trenerem zostanie Łopatko. Człowiek, który nie mogąc pokazać w pełni swoich umiejętności przez tragiczną bazę treningową, przeniusł się do profesjonalnego klubu z Siedlec. Tak, gdzie mają wszystko. Niestety tam szybko poznali się na jego "profrsjonaliźmie" i szybko go pogonili. A w Stomilu przygarną go z otwartymi rękoma. Tak, by mógł realizować plan "Olsztyn miastem wolnym od futbolu". Ewentualnie trenerem zostanie przedstawiony jakiś normalny trener ale po kilku dniach sie okaże, że jednak nie on bo coś tam, i ... trenerem zostanie Łopatko bo nikogo innego na szybko nie dało się znaleść.

 21. 06.12.17 10:33 krzyżak

  Od tego narzekania aż się rzygac chce. Co wpis to lepsze pomysły. Ale jakoś nikt nie działa w reczywistości. Tylko pisanie w komentarzach. A temat przenosin do Ostródy nierealny bo zaraz beda głosy, że daleko, drogo, nie ma jak dojechać, jesteśm klubem z olsztyna i tu nasze miejsce etc. Juz były taki lamenty jak graliśmy trochę w Ostródzie. Zaproponujcie kogos konkretnego na stanowisko prezesa i walczcie aby nim został. Ale to wymagałoby czynów, a tych po większości nie ma się co spodziewać. PS. Prezes nic nie działa, nie odzywa się, nie reaguje. Jego szef (Grzymek) na to nie reaguje. Ewidentnie jest mu na rękę obecna sytuacja. Jesteście na miejscu. Przejdźcie się na sesje rady miasta, zadawajcie pytania.

 22. 02.12.17 05:47 krzyżak

  Facet juz dwa razy był trenerem Stomilu. W tym czasie nie pokazał nic ciekawego czy wyjątkowego. Nie poradził sobie też w Siedlcach gdzie miał to wszystko czego brakowało mu w Olsztynie. On do Stoliku sie NIE NADAJE!!! Jak by miał honor to by sam oświadczył ze nie interesuje go praca u Nas. A jak by miał ambicje to by sie doszkolil, popracować w niższej lidze i za 2-3 lata wrócił do dużej pilki.

 23. 25.11.17 22:07 krzyżak

  Skoro tak wszyscy trabią, że pewna osoba kieruje klubem z tlnego fotela i działa na jego szkodę, to może w końcu ktoś uderzy pięścią w stół i wyłoży kawe na ławę. Nawet kosztem własnej kariery i ujawni kto co szkodzi i jak długo. Niech cała Polska pozna Olsztyńska patologię.

 24. 25.11.17 08:24 krzyżak

  "w przyszłości zaowocuje" Tak to k...wa może powiedzieć sadownik po posadzeniu nowych drzew a nie trener, któremu został jeszcze jeden mecz do rozegrania na jesieni. Zamiast zrobić konkretne roszady w składzie to praktycznie nic nie zmienił. I jeszcze ta zmiana na Zahorskiego! Liczyłeś że dla Ciebie strzeli? Szkoda, że nie ma rezerw, bo ta kadra w większości nadaje się na IV ligę.

Ocena komentarzy użytkownika

173   211   45.05%

krzyżak na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 15.10.11 11:32

Postów na forum: 4

Zobacz profil użytkownika