krzyżak - komentarze (13 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 19.07.18 16:22 krzyżak

  A czy ktoś się spodziewał czegoś więcej? Może ktos porównać to zestawienie z zeszłorocznym?

 2. 01.07.18 10:29 krzyżak

  To Leszczyńskie zostaje czy nie? Bo widze ze znowu gral.

 3. 29.06.18 11:20 krzyżak

  Dokładnie. Emil robi mega dobra robote i chwała mu za to. A co do treści felietonu. Myślicie pojęcie krytyki z hejtem. Moze w końcu do osób decyzyjnych w klubie dotrze, ze czasy sie zmieniły. Transparentność, dostęp do informacji, uczciwość w kontaktach z kib8cami i zawodnikami to teraz podstawą.

 4. 25.06.18 09:08 krzyżak

  Przydałby się też jakiś dobry i skuteczny napastnik. Ale jak pokazały te mistrzostwa to nawet Reprezentacja ma z tym kłopot.

 5. 24.06.18 09:45 krzyżak

  Do Jeglinskiego nic nie mam. Ale podpisywanie kontraktu czy nawet sprawdzanie 31 letniego zawodnika który grał w 4ligowych rezerwach i niczym sie tam nie wyróżniał jest bez sensu. Bo ani on nie jest perspektywami na przyszłość ani nie wydaje sie wzmocnieniem. I pytanie. Kto go chce, trener Kiereś czy ktoś inny?

 6. 19.06.18 13:55 krzyżak

  Skoro wielcy zwolennicy Stomilu z PiS głosowali, zamiast za Stomilem, to zrobili przeciw PO, to ... po co nam tacy zwolennicy? Kibic Stomilu jest za klubem zawsze, a nie tylko wtedy gdy mu jest wygodnie. Dlatego uważam, że PiS chce tylko zbić kapitał polityczny na Stomilu i kibicach. A na tą chwilę, to Grzymowiczowi bardziej zależy na klubie niż Pisowi.

 7. 12.06.18 12:17 krzyżak

  Normalka w tym mieście. Ratusz rzucił kwotę z kosmosu by pokazać jacy są hojni i jak bardzo chcą dobrze dla Stomilu. Sami ustawili tak przetarg by ograniczyć do minimum ryzyko jakiegokolwiek zainteresowania firm (m.in. dlatego dodano konieczność zakupu i montażu nowych bramek piłkarskich i dla rugbystów). Teraz przetarg unieważnią bo jedyna oferta była za droga. I będą czyści. Chcieli by było zrobione ale nikt nie chciał zrobić. I prezydent będzie się chwalił, że zrobił oświetlenie, że chciał nową murawę ale inni chcieli za dużo. Ręce czyste. A i pkt wyborczych trochę przybyło.

 8. 08.06.18 07:32 krzyżak

  Nie zgodzę się z jednym stwierdzeniem. Jak piłkarze są po sezonie i zasłużyli na te 2 tyg odpoczynku, tak pracownicy klubu nie mogą siadać na laurach tylko zapierdzielać. Akurat teraz mają jeszcze więcej roboty. Trzeba jak najszybciej pospłacać długi, przedłużyć kontrakt z trenerem, ustalić kadrę tak by na obozie przygotowawczym mieć kim ćwiczyć. I ewentualnie jakieś uzupełnienia. Siemaszki już nie będzie więc trzeba zapewnić jego zastępstwo i w ataku i w Pro Junior, by znowu jakieś pieniądze zdobyć.

 9. 05.06.18 15:12 krzyżak

  Co do trenera to Kiereś bardzo dobrze przygotował zespół kondycyjne. A co do prezesa. Kto wie jaka jest procedura zwolnienia obecnego i zatrudnienia nowego? Jak mozna zglosic swoja lub czyjąś kandydaturę? No i juz wiadomo ze prezes się nie zmieni.

 10. 27.05.18 07:40 krzyżak

  Po pierwsze, to mecz się odbędzie. Nawet jak by mieli grać na wodzie. Murawa taka jak z Chorzowem zostałaby bez problemu dopuszczona do rozgrywki. Po drugie. Jak OSIR ma zarządzać i dbać o nową murawę za te 6 baniek w taki sposób jak zdają o to pastwisko to albo zrezygnować z nowej murawy albo rozwiązać OSIR. Teraz tylko muszą podlewać i dosiewać trawę. Na nowej będzie potrzeba o wiele więcej zabiegów. I trzeba się na tym znać. A oni to zadają się do pilnowania trawnika przy ulicy a nie profesjonalnej murawy piłkarskiej.

 11. 23.05.18 19:10 krzyżak

  Skąd długi? Jak one powstały? Sponsorzy nie wpłacają czy ktoś wydaje pieniądze na prywatę (a w tym klubie to częste zjawisko)? Dlaczego budżet nie jest jawny? Po co zakontraktowano aż tylu piłkarzy skoro nie ma zmiennika dla Siemaszki? Czy u Nas będzie kiedyś normalnie. Nie musi być eldorado ale niech będzie normalnie.

 12. 22.05.18 07:22 krzyżak

  A do Stomilu nie chce zawitać żaden sponsor. Ale co się dziwić. Z takim nastawieniem władz miasta. A, jeżeli to z Bruk-Bet to prawda, to ładnie to pokazuje, że dużej piłki w małej miejscowości się nie zrobi. Była już Amica, był Groclin, teraz mamy Drutex czy Bruk-Bet. W małych miastach łatwiej zrobić duża piłkę bo mniej jest sępów i betonu ale nie zarobi się tam pieniędzy. Bo piłce potrzebne są rzecze kibiców na stadionie.

 13. 21.05.18 06:48 krzyżak

  Najpierw niech piłkarze te dwa mecze wygrają. Teraz wszystko zależy od nich. Nie trzeba się na nikogo oglądać. Tak się cieszycie, że Wigry, Termalica i może ktoś jeszcze nie dostać licencji. A czy my ją dostaniemy? To nie jest takie oczywiste. Zatem piłkarze niech wygrają dwa mecze. A prezes niech działa w zakresie uzyskania licencji.

Ocena komentarzy użytkownika

204   264   43.59%

krzyżak na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 15.10.11 11:32

Postów na forum: 4

Zobacz profil użytkownika