Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Krzysztof Piekarski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Krzysztof Piekarski

"Bez napinki": TO TERAZ TRZEBA ZAPIER*****!

23.06.17 16:46   em   4  

Stomil Olsztyn otrzymał licencję na grę w I lidze. W bólach, bo w bólach, ale jest. To jest fakt, z których nie można dyskutować. Ok. Cieszymy się wszyscy, ale... przepraszam, to jednak dopiero początek. Teraz czas na zmiany, poważne zmiany z funkcjonowaniu klubu!

Stomil ma licencję, ale... nie ma trenera, nie ma kadry na nowych sezon, nie wiadomo kiedy ruszają treningi, jak będą wyglądały przygotowania, nie wiadomo jakie plany ma klub i jego właściciel na funkcjonowanie Stomilu w I lidze.   

Pytań jest od cholery, a odpowiedzi praktycznie żadnych. Tak dalej być nie może! Chyba się wszyscy ze mną zgodzą. 

Stomil dostał licencję na Ostródę. Oczywiście nikomu w mieście z tego powodu nie jest wstyd, no bo dlaczego? Telewizja Olsztyn już pewnie jedzie sprawdzić, czy najbardziej reprezentatywnym stadionie w województwie też zabijają kibiców. 

Do 15 lipca należy dokonać wszystkich poprawek na obiekcie w Olsztynie. Jest spora szansa na to, że uda się wszystko zrobić, tym bardziej, że w remont zaangażują się kibice, a szczegóły akcji już wkrótce. 

Tagi: Stomil Olsztyn, I liga, stadion Stomilu


Komentarze

 1. 23.06.17 19:10 SfcM

  ale o co chodzi?

 2. 23.06.17 18:48 chodi

  Paragon, oni czyli kto? Decydenci ? Ich zawsze można zmienić, burmistrz / prezydent to nie zawód. PiS już przebąkuje o wprowadzeniu kadencyjnosci w samorządach. ... To oni są dla Nas a nie odwrotnie. Prezydent jasno powiedział przed wyborami , wybierzcie mnie a będzie stadion. Ma jeszcze rok. Jak budowa nie ruszy dla mnie będzie zwykłym kłamcą i zagłosuje na każdego z kim będzie rywalizowal tylko nie na niego. Tramwajarzom zrobił na rękę , to będzie miał ich głosy, całą resztę olał więc zobaczymy kogo jest więcej, żeby się nie przeliczył.... Stomil dla wielu Olsztyn i na odwrót. Sportowa Duma tego regionu. Te Grzymowicza do czegoś zobowiązuje a skąd weźmie te pieniądze. ... skoro przespał swój czas kogo to obchodzi. Niech emituje obligacje, zaciąga kredyt.... niech myśli, czas mu ucieka.

 3. 23.06.17 18:09 paragon

  Emil, plan to oni mają jeden od dawna, roz........ić ten Stomil, rezerw już nie ma, prawie nie dostaliśmy licencji, prawie się im udało, tu się nic nie zmieni, ludzie z pasją zrobili im rezerwy i za darmo oddali, i co? nie ma. Wszyscy liczymy że jakoś to będzie, i ciągle jest jakoś, Olsztyn miasto bez futbolu, wkróce....... to co mówił Litwiński, zastanowiłem się, on twierdzi że nie opłaca się budować stadionu bo potem będzie generował straty, więc zapytam czy Filharmonia zarabia na siebie ? czy tramwaje zarabiają na siebie ? czy Park zarabia na siebie ? można tak wyliczać, kiedyś nas okłamywali że zbudują stadion,dziś już mówią wprost, stadionu nie będzie a Stomil to kula u nogi której się trzeba pozbyć

 4. 23.06.17 17:01 chodi

  Dokładnie brawo Stomil! Myślę że na 100% mecze będą rozgrywane w Olsztynie bo na kogo jak na kogo ale na kibiców Stomil może liczyć! Ciekawe jakie nazwiska dołącza do Stomilu a w kuluarach padają całkiem znane... ciekawie zapowiada się kolejny sezon!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!