ż Mateusz Czernecki
ż Artur Szymula
kartki Wojciech Dziemidowicz ż
Wiktor Abramczyk ż
Bramki Cracovia (jm): Jakub Gędłek - Dawid Ziobro (62 Patryk Moskal), Mateusz Czernecki (51 Norbert Dubina), Rafał Wasyl (73 Piotr Kowalówka), Michał Świt - Daniel Duszyk, Artur Szymula, Łukasz Talik (40 Przemysław Jurasz), Mariusz Panek (41 Dawid Szymula) - Przemysław Mitana, Karol Waśniowski.
Stomil Olsztyn (jm): Bartosz Dzikowski - Dariusz Gawryś (11 Wiktor Abramczyk), Adrian Żukiewicz, Bartosz Maternik, Wojciech Dziemidowicz - Patryk Rynkiewicz (78 Mateusz Sienikowski), Arkadiusz Mroczkowski, Paweł Kułakowski (69 Dawid Szymonowicz), Karol Żwir (80 Michał Suchan), Piotr Wypniewski (80 Marek Krajewski) - Mateusz Musiński.
Szczegóły widzów: 900.

Juniorzy młodsi OKS-u 1945 Olsztyn zagrają w turnieju finałowym mistrzostw Polski juniorów młodszych, który od 6-10 lipca będzie odbywał się w Trójmieście. Młodzi olsztynianie wygrali w rewanżowym meczu z Cracovią 4:0 (2:0). Brawo!

Spotkanie, które było rozgrywane na stadionie Cracovii, dobrze rozpoczęło się dla "biało-niebieskich". Już w 9. minucie młodzi olsztynianie przeprowadzili błyskawiczną kontrę - Piotr Wypniewski idealnie dograł w pole karne do Karola Żwira, a napastnik OKS-u będąc w sytuacji sam na sam z Jakubem Gędłkiem nie miał problemów z umieszczeniem futbolówki w bramce. Cztery minuty później padł drugi gola dla podopiecznych Adama Łopatki. Wypniewski uderzył z rzutu wolnego, golkiper "Pasów" odbił przed siebie piłkę i w zamieszaniu bramkowym piłkę do siatki skierował Wojciech Dziemidowicz. W 23. minucie "biało-niebiescy" mogli zdobyć kolejną bramkę. Dziemidowicz ograł na lewej stronie boiska trzech rywali, zagrał wzdłuż bramki, a Mateuszowi Mosińskiemu zabrakło kilku centymetrów do zdobycia gola. W pierwszej połowie gry Cracovia tylko raz poważnie zagroziła bramce Bartosza Dzikowskiego. W 33. minucie uderzenie z ośmiu metrów Przemysława Mitana w ostatniej chwili zablokował nasz obrońca.

Po zmianie stron młodzi olsztynianie nie postanowili bronić wyniku. W 45. minucie Dziemidowicz wespół z Wypniewski rozklepali obronę krakowian, ten drugi wpadł w pole karne, ale strzelił tylko w boczną siatkę. Na dziesięć minut przed zakończeniem gry "biało-niebiescy" strzelili trzecią bramkę. Tym razem do siatki rywali trafił Piotr Wypniewski. W 79. minucie wynik meczu na 4:0 dla olsztynian ustalił Karol Żwir. W dolicznonym czasie gry "biało-niebiescy" trafili w słupek i poprzeczkę.

Wyniki 1/2 finału MPJM (rewanże):
Chemik Police 4:2 (1:0) UKS SMS Łódź [w pierwszym meczu 1:2, awans: Chemik Police]
Mateusz Jaroszewicz 19, 80, Damian Kaczmarski 71 (k), 77 - Bartosz Bujalski 49, Krzysztof Supiński 80
Cracovia 0:4 (0:2) OKS 1945 Olsztyn [w pierwszym meczu 1:0, awans: OKS 1945 Olsztyn]
Karol Żwir 9, 79, Wojciech Dziemidowicz 13, Piotr Wypniewski 70
Zagłębie Lubin 0:0 (0:0) Rozwój Katowice [w pierwszym meczu 0:1, awans: Rozwój Katowice]
Bałtyk Gdynia 0:6 (0:1) Legia Warszawa [w pierwszym meczu 0:2, awans: Legia Warszawa]
Przemysław Przysowa 16, Kamil Kurowski 57, Kamil Mazek 62, Aleksander Stolarz 72, Jakub Arak 74, Przemysław Żegleń 80