Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. stomilolsztyn.com

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. stomilolsztyn.com

Deręgowski Sport partnerem Stomilu

17.10.18 08:21   em   2  

Sklep sportowy Deręgowski Sport rozpoczął współpracę ze Stomilem Olsztyn. W sklepie z siedzibą w "Galerii Warmińskiej" można już kupować bilety na spotkania olsztyńskiego klubu.

Deręgowski Sport istnieje na olsztyńskim rynku od 1991 roku. Sklep ten w swojej ofercie posiada między innymi szeroką gamę sprzętu narciarskiego oraz rowerowego. Oferuje także pomoc w wyposażeniu hoteli, pensjonatów, siłowni pod kątem sprzętów aktywności fizycznej. Ponadto w zakresie swojej działalności prowadzi serwis narciarski i rowerowy.

Tagi: Stomil Olsztyn, Deręgowski Sport


Komentarze

  1. 17.10.18 14:27 Dyrektor OKS 1945

    na sprzedaży biletów napisali przecież

  2. 17.10.18 12:40 krzyżak

    Szk9da ze ie podane jest na czym ma polegać to partnerstwo.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!