94' Koniec meczu.
91' 3 minuty jeszcze potrwa to spotkanie.
91' Trzeciakiewicz trafia w słupek po strzale z lewej strony.
90' Rzut rożny dla Stomilu, strzał z kilku metrów, w rękach bramkarza.
85' Boisko opuszcza Fabian Hiszpański, w jego miejsce Dawid Jabłoński.

Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Dziś kolejne walne w Stomilu. Zapraszamy członków klubu o 17:30 pod stadion!

10.11.14 23:21   em   6  

W środę w siedzibie olsztyńskiego klubu odbędzie się kolejne nadzwyczajne walne członków stowarzyszenia piłkarskiego OKS Stomil Olsztyn. Podczas zebrania komisja rewizyjna ma dostać "zielone światło" na podpisanie kontraktu z prezesem Robertem Kiłdanowiczem. Mają zostać przyjęte także poprawki do statutu klubu.

Zapowiada się kolejne burzliwe walne w olsztyńskim klubie. Z naszych informacji wynika, że członkowie komisji rewizyjnej nie będą chcieli podpisać się pod kontraktem menadżerskim dla prezesa. Dlaczego? Członkowie komisji rewizyjnej uważają, że nie mają takich uprawnień, nawet jeśli zobowiąże ich do tego walne zgromadzenie klubu.

Umowa menadżerska została już dawno przygotowana i tylko czeka na podpisy. Dwuosobowy zarząd także nie chce podpisać się pod umową dla prezesa klubu. Wychodzi na to, że nie ma komu podpisać umowy menadżerskiej.

Dlatego zapraszamy wszystkich członków klubu w środę na stadion Stomilu. Początek o godzinie 18:00 (I termin) lub o 18:15 (II termin).

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.

2. Wybór przewodniczącego, wiceprzewodniczącego oraz sekretarza obrad.

3. Wybór komisji mandatowo-skutacyjnej.

4. Wybór komisji uchwał i wniosków.

5. Stwierdzenie przez przewodniczącego, po zasięgnięciu informacji od komisji mandatowo-skutacyjnej, prawidłowości zwołania nadzwyczajnego zebrania członków oraz jego zdolności do powoływania uchwał.

6. Zatwierdzenie porządku obrad.

7. Zatwierdzenie regulaminu obrad.

8. Podjęcie uchwały zatwierdzającej niezbędne zmiany w statucie klubu.

9. Podjęcie uchwały zatwierdzającej umocowanie komisji rewizyjnej do wykonania uchwały walnego zgromadzenia członków z dnia 30 września 2014 roku w przedmiocie podpisania umowy menadżerskiej z prezesem klubu.

10. Zamknięcie obrad.  

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, walne, Robert Kiłdanowicz


Komentarze

 1. 12.11.14 12:49 NAGÓRKI

  A ja tak czekam i czekam na oświadczenie prezesa po ostatnim walnym i doczekałem się zamiast tego kolejnego walnego:) hallo panie prezesie ktoś tu jest niesłowny:)

 2. 12.11.14 10:35 Emilozo

  1945 był ;-) Powiem trochę przewrotnie, ale bardziej trzeba nam ludzi zaangażowanych niż samych zapisujących się. Od samego płacenia składek nic się nie zrobi...

 3. 11.11.14 23:26 F.R.T.

  1945 byłeś na ostatnim walnym? lub chociaż przeczytałeś uważnie relacje? Wiąż powtarzam ZAPISUJCIE SIĘ DO STOWARZYSZEŃ do Klubu i SPW !

 4. 11.11.14 23:21 1945

  Od miesiecy jest mowione,ze przyszedl tylko zarobic pieniadze. Czesc chce wyciagnac z poborow, a reszte z transferow. Kto ma doswiadczenie z naszym lokalnym srodowiskiem pilkarskim, to widzi doskonale, ze prezes sciaga zawodnikow do szybkiego zarobku. Dlatego tez graja zawsze zawodnicy prezesa zamiast tych w lepszej formie. Pogadajcie zreszta z zawodnikami. Do tego 12 tys netto jakie sobie prezes zarzyczyl, oznacza 21 tys brutto dla klubu. Dodajac do tego roczna pensje trenera w wysokosci 260 tys brutto, mamy typowy przyklad rzadzenia krotkoterminowego, majacego na celu wyciagniecie jak najwiekszych pieniedzy z klubu. Prezes twierdzi,ze obecnie mamy drugi najnizszy budzet. Czyli kolo 2 mln. Dodajac do tego dlugi min. 500 tys i pensje prezesa z trenerem, zostaje 1 milion na reszte. Nasz klub czekaja bardzo ciezkie czasy z ludzmi , ktorzy sie dostali do naszego klubu. Walne juz nic w tej kwestii nie zmieni. Czesc kibicow ma juz zbyt silne powiazania z nowymi wladzami i zaglosuja jak trzeba. Zobaczymy jeszcze kto wygra wybory w miescie...

 5. 11.11.14 20:59 astra2

  Bo to są jakieś jaja chyba, ponieważ.... Stomil jest ważny, ale Stomil to nie tylko pierwsza drużyna....... " szkolą " II zespoł, rezerwy, juniorów.....kto za nich odpowiada, będą ciągle kupowac a nic ze szkółki. Prezesie, najpierw dzieciaki i trenerzy, a nie własny kontrakt. we własnym expose, nie wspomniał Pan , że zrobie wiele, ale na kontrakcie, tylko że Stomil jest mu bliski ...

 6. 11.11.14 15:22 krzyżak

  Nie ma w tym klubie żadnego prawnika czy innej osoby, która jasno, i raz na zawsze określi kto może, a kto nie podpisać ta umowę z prezesem. Bo to już żałosne się robi. Zamiast skupić się na poszukiwaniu sponsorów, lobbingu na rzecz nowego stadionu oraz poprawy infrastruktury klubu (boiska treningowe) to wciąż na tapecie jest temat zarobków prezesa.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!