96' Koniec meczu! Trzy punkty jadą do Olsztyna! 1
96' Trzech na dwóch, Nishi sam na sam z bramkarzem, lob i słupek! 1
95' Trochę spokoju próbował złapać Stomil w akcji ofensywnej, przewraca się jednak Suchocki przed polem karnym, zdaniem sędziego faulu nie było. 1
92' ŻWIR! Nie ma! Przełożył piłkę, minął obrońcę, uderzył niecelnie... 1
91' 5 minut do końca spotkania.

Artykuł

Konferencja prasowa po meczu Arka - Stomil

24.10.15 09:24   em   1  

Zapis konferencji prasowej po meczu Arka Gdynia - Stomil Olsztyn, w której udział wzięli Mirosław Jabłoński oraz Grzegorz Niciński.

Mirosław Jabłoński, trener Stomilu:
- To było ciężko wywalczone zwycięstwo. Nareszcie zagraliśmy konsekwentnie w defensywie. Szkoda, że jeszcze nie potrafimy dłużej utrzymać się przy piłce przy przejściu z obrony do ataku. Wtedy nasza gra wyglądałaby jeszcze lepiej. Cały czas pracujemy nad tym.

Grzegorz Niciński, trener Arki:
- Gratuluję zwycięstwa Stomilowi. Chcieliśmy ten mecz wygrać, ale niestety przegraliśmy. Bramkę straciliśmy w prosty sposób. Nie może być tak, że zawodnik wchodzi pod linię i strzela z bliskiej odległości. Staraliśmy się do końca wyrównać, nie udało nam się. Bardzo długo graliśmy w ataku pozycyjnym, stworzyliśmy sobie sytuacje, ale zabrakło nam skuteczności. 

Więcej informacji o meczu:

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, konferencja prasowa, Arka Gdynia, I liga, wypowiedź, komentarz, Mirosław Jabłoński, Grzegorz Niciński


Komentarze

  1. 24.10.15 13:08 KibicStomiluOd1995

    Miro Jabłoński Najlepszy Trener z Polski!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!