Artykuł

Zbigniew Kaczmarek, fot. Artur Szczepański

Zbigniew Kaczmarek, fot. Artur Szczepański

Konferencja prasowa po meczu Stomil Olsztyn - Miedź Legnica

20.10.12 15:00   em   1  

Zapraszamy do zapoznana się z zapisem konferencji prasowej po meczu Stomil Olsztyn - Miedź Legnica.

- Widzę, że trener (Zbigniew Kaczmarek - red.) zbudował bardzo ciekawy zespół, złożony z młodych chłopaków, ogromnie ambitnych i zdeterminowanych. Na grząskim boisku, mimo naszych ubytków kadrowych, bo nie grało pięciu podstawowych zawodników, kontrolowaliśmy pierwszą połowę, głównie do 45. minuty. Nie może być tak, że mamy sytuację, kontrolujemy mecz, gramy dobrze, stwarzamy sytuacje, a na przerwę schodzimy z wynikiem 1:1. Stomilowcy poczuli krew, rzucili się do ataku, ale pewnie ta młodość zadecydowała o tym, że w pewnym momencie nie upilnowali Łobodzińskiego. Ja się cieszę z wyniku, bo jesteśmy w górnej części tabeli. Muszę powiedzieć, że Stomil to bardzo ambitny, fajny zespół, ciekawie grający w piłkę. Stomilowi zazdroszczę ducha walki i kibiców, którzy mimo porażki kapitalnie dopingowali dzisiaj swój zespół - powiedział Bogusław Baniak, trener Miedzi Legnica.

- Chciałbym pogratulować trenerowi Baniakowi zwycięstwa. Myślę, że zagraliśmy słabe spotkanie. Dzisiaj od samego początku Miedź dominowała. To nie podlega dyskusji. My pod koniec pierwszej połowy zaczęliśmy grać i w końcówce stworzyliśmy kilka sytuacji pod bramką i udało nam się wyrównać. Wydawało się, że pójdziemy za ciosem. Początek drugiej połowy na to wskazywał. Mieliśmy dwie możliwości kontrataku, wychodziliśmy 3 na 2, ale zabrakło nam dobrego ostatniego podania. Potem była pełna kontrola Miedzi. W pierwszej połowie było bardzo dużo zmian ciężaru gry i nie potrafiliśmy podwajać naszych bocznych obrońców. Tworzyły się tam przewagi, nie najlepiej to według mojej oceny wyglądało. Rafał Remisz nie robił tego tak, jak sobie wyobrażałem. Spodziewałem się, że będzie to lepiej robił Baranowski. Do tego przy stałych fragmentach gry Baranowski lepiej gra głową, liczyłem też na to w ofensywie. Niestety, teraz możemy powiedzieć, że nie była to trafiona decyzja - mówił na konferencji prasowej Zbigniew Kaczmarek, trener Stomilu Olsztyn.

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, Miedź Legnica, Bogusław Baniak, Zbigniew Kaczmarek, I liga, wypowiedź, rozmowa, konferencja prasowa


Komentarze

  1. 20.10.12 17:54 Kot

    Remisz jest lepszy! Szkoda, że nie grał w drugiej połowie.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!