Kot - komentarze (20 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 05.09.17 19:44 Kot

  Ale po co wy z nim dyskutujecie? Myślicie, że go przegadacie czy udowodnicie mu, że się myli? Jaki macie w tym cel, jeden z drugim? Najpierw ktoś go do tablicy wywołuje, jakby tęsknił za jego grafomanią, a potem wielkie oburzenie, że coś napisał. A może tak dla kurażu niby chcecie dla niego bana, ale nie możecie się doczekać, aż napisze coś, o czym sami myślicie, tylko wstydzicie się napisać? ;)

 2. 03.09.17 12:55 Kot

  Szanuję za tę wypowiedź, że masz świadomość, że zagrałeś słabo, bo to znaczy, że oczekujesz od siebie więcej i bardzo dobrze. A nie jakieś mydlenie oczu typu "wynik jest najważniejszy" albo "niech trener ocenia, jak zagrałem".

 3. 26.08.17 07:59 Kot

  Tiger, przecież Segarra zagrał kilka meczów i jego najlepszym zagraniem było to, że na naszym stadionie udało mu się przyjąć piłkę. Nawet w rezerwach sobie nie radził i niczego nie pokazywał.

 4. 22.08.17 22:25 Kot

  Kolejne wypożyczenie... Teraz to już ostatni moment, bo jak skończy się jego status młodzieżowca, straci jeden atut. Najwyższa pora zacząć udowadniać, że jest piłkarzem na porządną ligę, pora na make or break.

 5. 22.08.17 21:38 Kot

  Gratulacje, dzisiaj zagraliście na miarę swoich możliwości!

 6. 05.08.17 20:12 Kot

  Halo? Gdzie są ci optymiści, którzy wierzą w trenera i piłkarzy, którzy przez pół roku grali 90 minut? Zapadliście się pod ziemię ze wstydu? Rozumiem teraz podwyżkę cen biletów, bo szykują się mecze, w których padną 3-4 bramki, szkoda tylko, że dla przeciwnika...

 7. 29.07.17 08:59 Kot

  Jeden punkt to będzie sukces i tylko 0:0 wchodzi w grę bo z przodu mamy takich bombardierów którzy wszyscy razem bramkę na co najmniej naszym poziomie ligowym strzelili ze dwa lata temu. W tym sezonie będą walczyć o przerwanie tej passy.

 8. 23.07.17 22:55 Kot

  Po herbie snuję domniemania, że to jakieś komuchy w dodatku z Izraela.

 9. 17.07.17 22:38 Kot

  W pół roku zagrał 3/4 meczu. Szkoda, że Moli odszedł - też miał potencjał na pozamiatanie I ligi, pamiętacie, jak się podniecaliście, czy pamięć trochę zawodzi?

 10. 17.07.17 22:36 Kot

  Do zrobienia w oparciu o mecze, bramki, występy w reprezentacji.

 11. 17.07.17 22:17 Kot

  W sumie bardzo ciekawy pomysł. Jakie by nie były kryteria, to byłaby tylko walka o 2. miejsce, bo pierwsze Biedrzycki za same mecze. Ale dość ciekawe, np. wg mnie Kucharski tak wysoko to nieporozumienie, ale każdy może stworzyć swój ranking, chciałbym zobaczyć, jakby to wyglądało właśnie w czymś takim. Do przemyślenia np. na zimę.

 12. 15.07.17 21:55 Kot

  Vae victis.

 13. 15.07.17 20:03 Kot

  Borze, jaki wstyd! Dopiero pierwszy mecz minął, a ja już tak bardzo żałuję, że Derbin tu nie przyszedł, ale jak go Borkowski oszukał, to nie ma tematu. Jak można przegrać z IV-ligową drużyną?! Przecież oni awansowali z IV ligi dopiero co, to jest poziom rezerw Stomilu z czasów, zanim je Borkowski zniszczył doszczętnie, bo przecież wcześniej też było blisko awansu do III ligi, ale wycofali wszystkich piłkarzy i od tamtej pory tylko się srało. Ale kto przegrał z IV-ligowcem? Skiba - porządny bramkarz na I ligę, Bucholc - wg wielu tutaj świetny obrońca, tylko z Wigier odpalony, tak jak Baranowski, Biedrzyccy i Dziemidowicz nasze młode nadzieje, w które niektórzy nadal wierzą, ale ja już coraz mniej, Ziemann - wg Łopatki wspaniały boczny obrońca, Paweł Głowacki i Lech z nie byle jakim doświadczeniem, Żwir reprezentant Polski z medalem z poważnej imprezy i Zahorski reprezentant Polski i to wielokrotny... Kurwa, jak przykro to wygląda, że taki skład, który powinien jechać z amatorami równo, jest lepszy tylko na papierze... Asensky i Borkowski powinni odejść po tym meczu, Borkowski to wiadomo - dużo wcześniej. Trener gra 120 minut i robi dwie zmiany, a trzecią kisi, nie wiem po co... Ale dużego wyboru nie miał, bo w kadrze 16 zawodników z czego 2 bramkarzy - tylu mu zapewnił prezes Borkowski. A, i jeszcze do karnego podchodzi tradycyjnie obrońca i nie strzela (Bucholc z Ruchem, Biedrzycki z Ruchem i teraz Baranowski z Wartą) i Piotr Głowacki, który strzela bramkę raz na ok. 40 meczów i nawet rzut karny nie pozwala mu tego zmienic, także spokojnie za jakieś 39 meczów się odblokuje i trafi, ale to będzie w następnym sezonie. Pozdrawiam prezesa, trenera i piłkarzy, teraz macie wolne i zagracie może sparing zamiast meczu z Sandecją i zamiast 90 minut biegać, to pogracie po 45, bo więcej wam trener nie da. Gratulacje dla zwycięzców. Dzisiaj skład z IV ligi zweryfikował potencjał Stomilu Olsztyn i to była Warta Sieradz. WARTA SIERADZ.

 14. 06.07.17 17:20 Kot

  Tylko dwóch to i tak całkiem nieźle. Zostało jeszcze kilkunastu w klubie.

 15. 30.06.17 17:39 Kot

  A jeśli w sześciu meczach zdobędzie dwa punkty? Po co w ogóle to gdybanie, mierz się z faktami, a te są takie, że piłkarze odchodzą, przyjść mogą odrzuty z Wigier i Stali, poważny trener się wypiął, bo oszukał go prezes, to wzięli takiego, który w tej samej lidze zdobywał 0,5 pkt na mecz, gdzie wyszydzany Adam Łopatko miał ponad dwa razy lepszy dorobek nie z dwa razy lepszym zespołem. Nie wiem, skąd ten ślepy optymizm, skoro wszystkie ostatnie wydarzenia mówią o tym, że zmierzamy na dno. Na rozsądku na pewno nie są oparte te dobre myśli. Ale rozumiem, że może być głupio komuś przyznać się do zmiany zdania, jeśli jeszcze nie tak dawno krzyczał na stadionie poparcie dla obu prezesów, a teraz nagle miałby chcieć ich dymisji...

 16. 30.06.17 17:34 Kot

  Dobra decyzja. Trzeba się szanować i nie robić z gęby cholewy.

 17. 29.06.17 22:10 Kot

  Nie no zajebiście wygląda, na potentata normalnie. Co tam, że nie ma trenera, trenera przygotowania fizycznego, asystenta, dyrektora, wiceprezesa i piłkarzy: podstawowego napastnika, podstawowych dwóch skrzydłowych, podstawowego lewego obrońcy i środkowego pomocnika, z czego znaczna większość to nawet wyróżniający się zawodnicy na tle ligi. A przypominam, że byliśmy drużyną, która ledwo się utrzymała i straciła 4 najważniejszych zawodników. Od pięciu lat marzyłem o takiej sytuacji. Pierwszy mecz za dwa tygodnie, a treningi prowadzi trener bramkarzy. Sytuacja godna pozazdroszczenia w I lidze, każdy tu chce grać, są pieniądze, stadion, baza, dobrzy juniorzy... Weź chodi jeszcze przypomnij nam, że powinniśmy atakować Ekstraklasę, 2-3 wzmocnienia i kadra jest mocna i może powalczyć, to zawsze wywołuje u mnie uśmiech, a ostatnio jakoś Stomil nie przynosi mi wielu powodów do radości.

 18. 28.06.17 21:11 Kot

  Pomoże trenerowi skład ustalić.

 19. 27.06.17 16:26 Kot

  Emil, Stomil nie będzie grał w lidze juniorami, bo ci będą grać w CLS, a to takie prestiżowe rozgrywki, na pewno ważniejsze niż jakaś tam Nice I liga.

 20. 26.06.17 22:30 Kot

  Zostali tylko ci, których nikt nie chciał i którzy nie znaleźli sobie innej możliwości. A, przypominam, byliśmy drużyną, która ledwo się utrzymała, a teraz straciła nie tylko najlepszych zawodników, ale też podstawowych. Nie wygląda to dobrze, bo ten skład to ma potencjał na przegrywanie w IV lidze, co pokazywał w zeszłym sezonie, gdzie 8 czy 9 spadochroniarzy z pierwszej drużyny dostawało w cymbał od jakiejś wichury. Vencevicius też jak zobaczył, co tu jest grane, to uciekł, więc Derbin nie byłby precedensem, ale jeśli Borkowski go oszukał, to nikt nie powinien mu mieć tego za złe, że zostawia tonący okręt przed wypłynięciem w rejs. Spójrzcie, jaki jest potencjalny pierwszy skład i czy byłby on konkurencyjny w I lidze: Skiba - I. Biedrzycki, Wełnicki, Klepczarek, Dziemidowicz - Karbowiak, W. Biedrzycki, Głowacki, Lech, Żwir - Zahorski. Nie jestem pod wrażeniem.

Ocena komentarzy użytkownika

703   224   75.84%

Kot na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 13.04.10 19:47

Postów na forum: 159

Zobacz profil użytkownika