Kot - komentarze (9 w ostatnich trzech miesiącach)

 1. 21.02.18 15:52 Kot

  Mnie to już normalnie trzęsie, jak widzę efekty zarządzania Borkowskiego - wszyscy skłóceni, wszyscy się na niego obrazili i nie chcą z nim gadać, obiecuje, a potem nic nie robi. Ale mało ważne sprawy są świetnie załatwiane, jak np. ten energetyk. Rezerwy rozwiązane, koszykówki zaraz nie będzie, jeszcze tylko spadek z I ligi na wiosnę i już mamy komplet, stadionu nie trzeba budować i wracamy do 2004 r.

 2. 19.12.17 23:09 Kot

  Brak zwycięstw, brak trenera, brak zawodników, brak internetu, brak odpowiedzi na pytania i zarzuty kibiców, brak rozumu i godności człowieka, a tu wielkie ogłoszenie projektu puszki napoju energetycznego. Ile to już działań zostało zapowiedzianych i skończyło się tylko na zapowiedziach? Nie wierzę, że coś powstanie. A nawet jeśli, to raczej nie polecałbym regularnego podtruwania się napojem zrobionym z paliwa do poloneza. Pizza z kebaba dla dzieci na sektorze rodzinnym już jest, więc teraz coś dla dużych kibiców. Wypijcie lepiej piwo. Emilu, ja bym unikał stwierdzeń, że pochwalamy inicjatywę lub nie, bo ta nie jest wbrew pozorom jednoznaczna, i myślę, że wielu też raczej będzie sceptycznych, czy to ze względu na zdrowie, czy choćby z przyczyn czysto piłkarskich. To jest tuszowanie swojego nieudacznictwa PR-owym zabiegiem, coś jak z tą umową sponsorską z bukmacherem. Tak, narzekam, bo ze Stomilu robi się wszystko, tylko nie dobrą drużynę z dobrym zapleczem młodzieżowym. Jeszcze niech orkiestra dęta wróci i marsze gra w trakcie meczu albo do biletu na mecz niech będą zniżki na koncerty Piaska.

 3. 18.12.17 20:55 Kot

  Krzyżak, co to w ogóle za argument?! Co mogę zrobić, mam nauczyć piłkarzy grać w piłkę?! Weź mi daj listę ze 20 rzeczy, które zamiast krytyki mogę zrobić, żeby ci odpowiadało. I najlepiej od razu napisz co ty zrobiłeś, a jeśli nic, to możemy zrobić coś razem z twojej listy. Chętnie wszyscy się dowiemy od kogoś mądrzejszego, co możemy zrobić dla Stomilu. Pozdrawiam.

 4. 17.12.17 12:01 Kot

  Kiedyś jeszcze odwoływałbym się do honoru Borkowskiego i wzywał do odejścia, ale teraz jestem przekonany, że to byłoby bezskuteczne...

 5. 06.12.17 11:47 Kot

  Bez utrzymania to i milion punktów w PJS będzie można sobie wsadzić. Emocjonujecie się niewłaściwą tabelą.

 6. 06.12.17 11:46 Kot

  O, widzę, że piłkarz już przerósł klub, Stomil dla niego za mały. Wchodzę w tabelę strzelców I ligi i patrzę: Lewicki, Machaj, Wodecki, Domański, Cholewiak, Kędziora, Czerkas, Djermanović, Paluchowski, Skrzypczak, Surdykowski, Szysz, Tomczyk, Vojtus i oto jest i on ARTUR SIEMASZKO z wynikiem 5 goli (a odejmując karne to 3) w 14 meczach. Śmiało można podbijać Ekstraklasę z dwoma meczami, w których zdobyło się gola z gry. Myślę, że po dobrej rundzie w Ekstraklasie Euro 2018 jest w zasięgu ręki, a tam odrobina skuteczności i można nawet królem strzelców zostać! Taką widzę przyszłość na najbliższe 7 miesięcy.

 7. 30.11.17 23:02 Kot

  Techniką przewyższał chyba wszystkich swoich kolegów z drużyny. Szkoda, że nie zrobił większej kariery.

 8. 30.11.17 22:43 Kot

  A gdzie najważniejsze pytanie: "czy pan prezes ma świadomość, jak ośmiesza klub Stomil Olsztyn swoją radosną twórczością w Internecie"?!

 9. 30.11.17 19:58 Kot

  Jak oni chcieli odśnieżyć to boisko, jak odśnieżali je 10 łopatami i kurwa jakimiś grabiami?! Mogli w ogóle w kanciapie jeszcze czajnik wstawić i wrzątek z niego wylewać na boisko, ale to by było efektowne! To jest po prostu cyrk, ja nie wiem, czy Olsztyn powinien dostać licencję na kolejny sezon na ten stadion, chyba nie. Może potrzebny nam jest jakiś skandal, nie wiem, może w końcu ktoś by się obudził, że tu już meczów nie da się rozgrywać, jeśli są tacy zarządcy. Ale z drugiej strony to dobrze, że nie zagrali, bo skład z Bucholcem i Głowackim to i tak niczego by nie ugrał. Nie wiem, kto ten skład ustalał, ale mam nadzieję, że to był jego ostatni raz.

Ocena komentarzy użytkownika

785   255   75.48%

Kot na Forum Kibiców

Zarejestrowany: 13.04.10 19:47

Postów na forum: 161

Zobacz profil użytkownika