Relacja z meczu MOKS Stomil Olsztyn - GKS Bełchatów

Bramki Łukasz Garguła 49'
ż Osenkowski
ż Szwed
kartki Konkiewicz ż
Bramki MOKS Stomil Olsztyn: Norbert Witkowski Piotr Klepczarek [79' Adam Zejer] Marcin Kłosowski Grzegorz Lech [53' Tomasz Osenkowski] Rafał Szwed [62' Piotr Łotysz] Łukasz Giermasiński Jacek Chańko Maciej Wojtaś Paweł Głowacki Adam Cieśliński Adrian Woźniczka
GKS Bełchatów: Aleksander Ptak Sławomir Konkiewicz Ján Fröhlich Grzegorz Jakosz Bartosz Hinc Piotr Szarpak Anatolij Ławryszyn Łukasz Garguła [90' Jacek Kuranty] Jacek Popek [46' Krzysztof Kukulski] Marcin Chmiest Robert Kolendowicz [76' Janusz Jelonkowski]
Szczegóły Sędzia: Zbigniew Lisiecki (Poznań)
Widzów: 1000

W ostatnim spotkaniu przed własną publicznością w rundzie jesiennej, olsztyński Stomil przegrał z GKS-em Bełchatów 0:1.

Pierwsza połowa to równorzędna gra obydwu zespołów. Pierwszą groźną sytuację bełchatowianie stworzyli już w 1 minucie, kiedy to po rzucie rożnym, niepilnowany Jano Frohlich strzelił z 11 metrów obok bramki strzezonej przez Witkowskiego. Olsztynianie chcieli szybko zdobyć gola. W 20 min. ładną akcję rozpoczął Giermasiński. Podał piłkę na wolne pole do Cieślińskiego, a napastnik Stomilu wbiegł w pole karne gości po czym wycofał futbolówkę do wbiegającego Klepczarka...